Опубліковано: 11.08.2019. Переглядів: 1000


Липецька Поляна на Хустщині хоче об’єднатися з селами Іршавщини (ВІДЕО)

В Україні триває процес децентралізації. І є можливість, що до кінця 2019 року на Закарпатті з’явиться Довжанська ОТГ.

Цими днями в Липецькій Поляні пройшли збори громади, а також голосування депутатського корпусу стосовно об’єднання з Довгим та Прибожавським в ОТГ.

Не перший місяць в Липецькій Поляні говорять про об’єднання. Люди налаштовані дуже рішуче, кажуть, обійшли практично кожну оселю і зібрали підписи за входження до Довжанської ОТГ.

Але люди нарікають: їх не чують – з їхніх слів, голова села та депутати просто не збиралися на засідання, щоб прийняти необхідне рішення.

Запитати у сільського голови, чому він блокує рішення, не вдалося: на зборах його не було. Тим не менше, 9 серпня позачергова сесія Липецької сільської ради пройшла і депутати нарешті підтримали рішення громади. Місцеві жителі дуже задоволені, адже покладають на ОТГ чимало сподівань.

Попри те, що Липецька Поляна наразі входить до Хустського району, згідно з адміністративною реформою, її об’єднання з населеними пунктами Іршавського не суперечить законодавству. Отже, громадські обговорення пройшли, село визначилося, депутати проголосували. Наразі процес об’єднання запустили.

Стосовно Приборжавського , зі слів сільського голови, тут вже давно вирішили об’єднатися з Довгим. Хоча пропозиції надходили і з села Білки.

В перспективі до Довжанської ОТГ, окрім Липецької Поляни та Приборжавського, можуть увійти ще деякі населені пункти.

Отже, можливо, до кінця 2019 року на Закарпатті з’явиться ще одна ОТГ. Хоча є ймовірність, що й більше, адже згідно з пропонованим планом адміністративної реформи вона має бути повністю завершена у 2020 році.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Липецька Поляна на Хустщині хоче об’єднатися з селами Іршавщини (ВІДЕО)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...