Опубліковано: 10.08.2019. Переглядів: 1266


Гороскоп на 12 — 18 серпня

Овен. Щоб досягти фінансового успіху, потрібно докласти чимало зусиль. Ситуація ускладниться тим, що зараз у вас енергіі не так і багато. Справи, пов’язані з фізичними навантаженнями, не принесуть очікуваних плодів.

Телець. Поступово підвищується рівень життєвої енергії. Однак процес іде досить повільно, тому побережіть сили і намагайтеся зберігати спокій. Із середи будьте особливо уважні при контакті з водою та іншими рідинами.

Близнюки. Люди, які працюють у сферах, пов’язаних із естетикою і творчістю, будуть відчувати великий ентузіазм. У матеріальному плані період благополучний, але з четверга остерігайтеся невдалого вкладення коштів.

Рак. Ваші доходи пов’язані з активністю й цілеспрямованістю. Але доведеться поборотися – конкурентів чимало, і вони рішуче настроєні. Найкраща тактика – діяти за планом і не надто емоційно реагувати на підступи заздрісників.

Лев. Важливо приділити увагу правильному харчуванню, бути витриманими й не нервувати через дрібниці. Буде знижена швидкість реакції, тому уникайте активних фізичних навантажень. Корисна тривала ходьба.

Діва. Розпочнеться період авантюризму – причому ідеї будуть явно «не робочими». Добре йде взаємодія з оточуючими та інтелектуальна діяльність. В п’ятницю не виключена перевтома. Не робіть кілька справ одночасно.

Терези. Зараз слід заробити побільше грошей. Доб’ються успіху ті, що задіяні в торгівлі, інформаційній сфері та галузі викладання. Вдало вирішаться справи, пов’язані з підписанням контрактів, зарплатою, діловими поїздками.

Скорпіон. Тютюновий дим і відсутність свіжого повітря згубно позначаться на здоров’ї, тож підкорегуйте спосіб життя. Бережіть верхню частину тіла від імовірних травм. З четверга не звалюйте на себе занадто багато роботи.

Стрілець. Ця пора дуже сприятлива для невеликих ремонтів, а також придбання предметів інтер’єру. Не живіть іллюзіями. В іншому випадку ви ризикуєте спровокувати ще й конфлікти в родині.

Козеріг. Підвищити доходи зможете завдяки вмінню обробляти великі обсяги інформації, викладаючи або займаючись гр омадською діяльністю. Будуть потрібні гроші на поточний ремонт або оплату «комуналки».

Водолій. Стан здоров’я не викликає побоювань. Але якщо маєте хронічні або спадкові захворювання, можете відчути нездужання. Вам необхідний відпочинок – найкраще відправитися за місто. Приділіть увагу родичам.

Риби. Тиждень підходить для влаштування особистого життя. Але з четверга є ризик припинення багатообіцяючих стосунків. Не поспішайте з прийняттям рішень. Вам треба частіше виходити в люди. Це чудовий час для навчання.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...