Опубліковано: 09.08.2019. Переглядів: 466


У справі щодо побиття дітей у дитбудинку на Закарпатті відкрили ще два провадження (+ФОТО, ВІДЕО)

В рамках кримінального провадження прокуратура просить Закарпатську ОДА призначити службове розслідування у дитячому притулку смт. Батьово.

Як повідомляють в прокуратурі Закарпаття, експертом проведено судово-медичну експертизу стосовно 5 діток – вихованців дитячого закладу.

Також слідчі допитали всіх дітей, яких вважають потерпілими у справі щодо жорстокого поводження з ними у дитячому притулку смт. Батьово, що на Берегівщині.

Так, за результатами заслуховування свідчень, Берегівською місцевою прокуратурою додатково відкрито два кримінальні провадження за ч.1 ст. 126 КК України (побої та мордування) та ч.1 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей).

Наразі ці провадження приєднані до основного кримінального провадження.

Триває подальше досудове розслідування для з’ясування усіх обставин даної події.

Нагадаємо, 31 липня прокуратура Закарпаття зареєструвала кримінальне провадження щодо ймовірного жорстокого поводження з вихованцями у дитячому притулку смт. Батьово, що на Берегівщині.

Також додамо, що нещодавно 4 дітей втекли саме з цього дитячого будинку. У мережі поширюють інформацію, що саме через погане поводження з ними, тому випадки втечі тут не рідкість.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...