Опубліковано: 04.08.2019. Переглядів: 469


Угорець через приховані 149 пачок сигарет залишив на митниці на Закарпатті свій Mercedes (ФОТО)

Сьогодні, 3 серпня 2019 року, на митному посту «Лужанка» працівники Закарпатської митниці ДФС припинили незаконне переміщення тютюнових виробів через митний кордон України.

Вивозив цигарки угорець  легковим автомобілем  марки «Mercedes»,  що слідував у приватних справах з України в Угорщину.

Формою проходження митного контролю громадянин  обрав “зелений коридор”. Тобто своїми діями заявив, що переміщувані ним товари не підлягають письмовому декларуванню та не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо переміщення через митний кордон України товарів та предметів.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці вивели із загального потоку для проведення повного митного огляду.

Під час огляду автомобіля працівники митниці виявили 149 пачок тютюнових виробів  торгівельної марки «Rothmans Demi», з акцизними марками України. Сигарети знаходилось у спеціально виготовлених конструктивних порожнинах автомобіля під лобовим склом в нижній частині панелі.

Таким чином, іноземець вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, які мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вартістю 85000 грн та сигарети вартість 3129 грн вилучено, повідомили у ГУ ДФС у Закарпатській області.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...