Опубліковано: 03.08.2019. Переглядів: 617


Гороскоп на 5 — 11 серпня

Овен. Не варто робити ставку на людей із близького оточення. Є ризик, що вони проявлятимуть егоїзм, жертвуючи вашими інтересами. Успіх очікується в питаннях працевлаштування. Закохані можуть розраховувати на взаємність.

Телець. Здивує несподіваний поворот у досконально спланованому заході. Але незабаром виявиться, що це – на краще. Пробуйте свої сили у нових справах. Піар за рахунок епатажної поведінки приречений на фіаско.

Близнюки. Передбачаються неординарні події – виграш у азартній грі або великий прибуток, отриманий у ході спонтанної фінансової операції. Якщо маєте дачу, проводьте там весь вільний час. Одиноких чекає цікава зустріч.

Рак. Ви, ймовірно, не розумієте самі себе. Це може спровокувати зниження працездатності, конфлікти. Спробуйте розібратися в ситуації. Є шанс на удачу в професійних справах – отримаєте премію або похвалу від керівництва.

Лев. Порадуйте себе чимось приємним (сеансом масажу, рибалкою або ж обновкою). На роботі не приховуйте природну амбітність. Можливо, начальство підтримає запропонований вами проект або якісь інновації.

Діва. Примусьте себе вийти із зони комфорту й виконати прохання близького родича. Головне – діяти, а не плисти за течією. Є шанс досягти успіху в усьому, на чому зосередитеся. Самотні проведуть цей вікенд романтично.

Терези. Передбачаються фінансові надходження з нових джерел. Удача може посміхнутися й тим, хто довго шукає кохання. Сімейним варто проявити підвищену турботу про родичів (особливо – про партнера по шлюбу).

Скорпіон. Розраховуйте на підтримку Фортуни. Припустимий виправданий ризик. Будуть вдаватися справи, пов’язані з оформленням документів, укладанням угод і пошуком партнерів для бізнесу. Поекспериментуйте з хобі.

Стрілець. Похвилюватися може змусити вчинок далекого родича або друга. Вирішивши допомогти комусь, не забувайте про поточні справи. Зробіть усе, щоб вікенд пройшов яскраво, але без шкоди для здоров’я.

Козеріг. Ви не застраховані від дрібних життєвих турбот. Можливо, доведеться взяти опіку над чиєюсь дитиною або над старшим членом сім’ї. На роботі й удома в спірних ситуаціях тактика «краще промовчу» найкраща.

Водолій. Вас чекає службовий аврал. Навчіться економити енергію, не витрачаючи її на порожнє спілкування, «зависання» в соцмережах. Якщо ж ви у відпустці – займайтеся собою. Одинокі можуть зустріти свою «половинку».

Риби. Життя повністю увійде в звичну колію. Варто зайнятися оформленням документів, пошуком свіжих ідей для розвитку бізнесу або складанням планів на майбутнє. Вони вам згодяться вже незабаром.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...