Опубліковано: 03.08.2019. Переглядів: 4161


В Ужгороді відбудеться спільний концерт Maruv, Khayat і Alyona Alyona (ВІДЕО)

Уже 27 серпня в обласному центрі Закарпаття відбудуться незвичну гастролі: в одному шоу будуть поєднані полярні жанри сучасної української музики — на сцені ужгородського Амфітеатру виступлять нова зірка вітчизняного хіп-хопу Alyona Alyona, Maruv з її фетиш-денс напрямком, як вона його сама називає, та автентичний Хайат, фіналіст цьогорічного «Голосу країни».

Концерт проводиться напередодні початку нового навчального року і передбачає купу різних акцій і знижок для студентів.

Кожен з артистів покаже свій повноцінний сет з доробком кращого, що має на цей день.

Реперша з Баришівки, спавжнє ім’я якої Олена Савраненко, презентує свій дебютний альом «Пушка» (це перший її візит до Ужгорода); екстравагантна Maruv виступом в Ужгороді на деякий час закриє географію своїх українських гастролей, адже попереду на неї чекає тривалий тур по США та участь у новому сезоні «Танці з зірками», який забере багато сил і часу; а для Хайята це взагалі буде один з перших виїздів як самостійного артиста після участі у Національному відбірковому конкурсі «Євробачення».

Кожен з них може вважати себе селф-мейд співаком — себто артистом, який зробив себе сам.

Чи то як Khayat (справжнє ім’я Андрій), який без жодних продюсерів за доволі короткий час пробив собі стежину на Олімп виключно за рахунок свого неординарного таланту та яскравого репертуару.

Або та ж Maruv (Ганна Корсун), яка після участі у численних талант-шоу і конкурсах знайшла себе у авторському матеріалі, завдяки чому, вкупі з незвичною манерою співу (субтон), здобула популярність далеко за межами України і навіть вже встигла поспівпрацювати з такими іменитими метрами електронної музики як Faruk Sabanci,  Mosimann та Betty FO SHO. До того ж, саме її вибрала для першого відділення своїх шоу Європою Крістіна Агілера; а попереду на епатажну Діву можливо чекає колаборація, як кажуть, із зірками першої величини на кшалт Мерилін Менсона чи ба навіть «Rammstein».

А проект Alyona Alyona взагалі народжений всупереч усім законам шоу-бізнесу. Не маючи ані ефірів по ТБ, ані правильно вивіреної розкрутки, виключно завдяки можливостям інтеренету на платформі особистого ютуб-каналу був створений абсолютно новий продукт, який тепер на слуху майже кожної молодої людини. І справа не лише у тому, що Alyona Alyona — одна з перших українських реп-виконавиць (наша землячка Аліна Паш, з якою у неї вже є дует, не рахується), яка привертає до себе увагу нестандартним для селебів зовнішнім виглядом та відсутністю комплексів з цього приводу. Самобутній підхід до начитки, відчуття стилю та щирість у подачі — от що вирізняє нову зірку  у і без того рідких жіночих рядах хіп-хопу.

Квитки на цей сумісний концерт більш ніж демократичні і сягають від 290 грн. Їх можна придбати у касі драмтеатру. Сподіваємось, у організаторів все вийде і на нас чекає гарний потужний концерт найактуальнішої української музики.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...