Опубліковано: 03.08.2019. Переглядів: 1275


Смерть через гнилі помідори: син фермера одним ударом убив односельця (ФОТО)

На Миколаївщині 23-річний Іван Муренко вбив 47-річного односельця, який приїхав до них взяти безкоштовно помідори. Конфлікт виник, бо овочі нібито були зіпсовані.

За словами фермера Миколи Муренка, у нього з односельцем була домовленість, що забере неліквідні овочі. Але на зустріч приїхав п’яний. Захотів нарвати помідорів із грядок та отримав відмову. На захист фермера і став його син.

«Що, не можна з десяток відер? Почав на мене лізти: «Я тебе заріжу», – розповідає Муренко, передає ТСН.

Потім, кажуть, Павло поїхав до бару, знову випив і викликав сина фермера на розбірки. Коли той приїхав – першим кинувся на нього. Але у тестя загиблого своя правда. Каже — це фермер прислав свого сина до бару і саме той почав бійку. Незважаючи навіть на дружину Павла, яка встала між ними. Від одного удару Павло впав мертвий. Син фермера намагався його відкачати.

У селі підозрюють, що кривдник Павла залишиться непокараним. Адже у поліції вже, попри свідчення очевидців, кажуть — чоловіка не били, а просто відштовхнули.

«23-річний хлопець відштовхнув чоловіка, той впав на землю та перестав подавати ознаки життя. Тіло направлено на судмедекспертизу, після якої буде встановлена остаточна причина смерті», – каже прес-офіцер ГУ НП в Миколаївській області Антоніна Лашта.

Місцеві кажуть – це не перша бійка, з якої сина фермера виходить непокараним.

Нині чоловіка затримали. Йому інкримінують нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Дружина та діти Павла готуються до похорону.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...