Опубліковано: 02.08.2019. Переглядів: 467


На Закарпатті проти членів виборчої комісії відкрили кримінальну справу

Закарпатська поліція проводить досудове розслідування у справі, де фігурують члени Дільничної виборчої комісії у селі Суха Іршавського району.

У ході досудового розслідування, детективи відділу з розслідування особливо тяжких злочинів, за процесуального керівництва прокуратури області, встановили, що п’ятеро членів вищезгаданої комісії, мешканці села Суха, Іршавського району, підозрюються у вчиненні злочину за частиною 2 статті 158-1 Кримінального кодексу України, тобто надання виборчого бюлетеня особам, які не мають права їх отримувати, вчинене членом виборчої комісії, за попередньою змовою групою осіб.

Слідчі з’ясували, що дані громадяни, діючи всупереч складеній ними присязі і грубо, порушуючи приписи Законодавства, 21 липня, під час волевиявлення, видали виборчі бюлетені виписані на ім’я громадян, які станом на тепер перебувають закордоном, невстановленим особам, які не мали право отримувати такі бюлетені.

Своїми умисними діями вони скоїли злочин за частиною 2 статті 158-1 Кримінального кодексу України. Цим особам було вручено відповідні підозри.

Злочинні дії за санкцією статті караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...