Опубліковано: 28.07.2019. Переглядів: 293


На конкурс бізнес-проектів для підприємців-початківців на Закарпатті подано 18 проектів

26 липня, у прес-центрі облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес- проектів для підприємців – початківців (стартапи) у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2020 рр.

Про порядок розгляду проектів та дату проведення чергового засідання конкурсної комісії для прийняття рішення про визначення переможців розповіла заступник директора ‒ начальник управління розвитку промисловості, торгівлі та підприємництва департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Руснак.

За словами директора КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Закарпаття» Михайла Данканича, загалом на конкурс подано 18 проектів. Серед них: «Автоімпорт», «Виготовлення еко-сумок», «Просування торгівлі унікального еко-розпалювача за допомогою створення бренду», «Розвиток оптової торгівлі біопаливом», «Мобільний додаток INGRID», «З-Д конструктор» і навіть облаштування гірського кемпінгу «Лисиччина хата» та ін. Максимальна сума фінансування одного проекту – до 30 тис грн.

Відтак усі учасники провели презентації щодо поданих проектів. Члени конкурсної комісії активно обговорювали їх та ставили запитання по суті, повідомили у прес-службі Закарпатської облради.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...