Опубліковано: 22.07.2019. Переглядів: 252


У день виборів на Закарпатті зареєстрували 4 кримінальні провадження й склали два адмінпротоколи

Після завершення процесу голосування на Закарпатті поліція продовжує нести службу в посиленому варіанті з метою охорони громадського порядку та забезпечення законності виборчого процесу.

Як повідомив т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Андрій Рубель, упродовж «виборчої» доби 21 липня в поліцію Закарпатської області надійшло 66 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства, з них 16 – уже після завершення процесу голосування. Усі вони зареєстровані в журналі Єдиного обліку заяв і повідомлень.

За виявленими фактами розпочато 4 кримінальні провадження: за неправдиве повідомлення про замінування виборчої дільниці в с.Середнє на Ужгородщині (ст.259 Кримінального кодексу України), за фактами неправомірного використання виборчих бюлетенів (ст.158-1 ККУ) — Рахів та Іршава, а також за ст.345-1 ККУ (Погроза або насильство щодо журналіста) – по місту Мукачево.

Також складено два адміністративні протоколи за ст.212-10 КУпАП (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації). Решта інформації перевіряється.

Загалом з початку виборів до Верховної Ради України в поліцію краю надійшло 269 заяв і повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За даними фактами розпочато 9 кримінальних проваджень, складено 36 адімнпротоколів.

Поліція краю працюватиме в посиленому варіанті до 28 липня, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...