Опубліковано: 13.07.2019. Переглядів: 2041


Олександр Пацкан — єдиний кандидат, якого побоюються в штабі Лунченка, — ЗМІ

Про таке йдеться у публікації «Аналітичний огляд кандидатів у депутати Верховної Ради по округу №71 з центром в місті Хуст» на сайті prozak.info. Слід зазначити,  що по мажоритарному округу №71, який об’єднує Хустський район і частково Іршавський та Тячівський, балотувалося 14 кандидатів, однак згодом один з них — Василь Лазоришинець — знявся на користь О.Пацкана.

«Олександр Пацкан – представник Хустщини. Йде до парламенту самовисуванням.  Саме його можна назвати чи не єдиним реальним конкурентом Валерія Лунченка. Олександр Пацкан є головою Хустської районної ради, хоча пережив бунт і лише через суди відновився на посаді. Саме ця боротьба закалила його як політика. Про нього заговорили, а головне – він став зразком того, як можна юридично відстояти свої права.

Насправді, це єдиний кандидат, якого побоюються в штабі Лунченка. Адже наприкінці 2017-го року саме з подачі Лунченка відбувся бунт в райраді і було незаконно зміщено Олександра Пацкана і обрано головою Юрія Іванча.

Відновлення на посаді Олександра Пацкана стало серйозним ляпасом Лунченку та його оточенню. Наразі Олександр проводить доволі плідну агітаційну роботу шляхом зустрічей з виборцями, об’їжджаючи майже всі населені пункти округу.

Освіченість та управлінський досвід дають йому змогу гідно конкурувати на здавалося б монопольно прикупленому електоральному полі його головного опонента», — йдеться у публікації.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...