Опубліковано: 13.07.2019. Переглядів: 5715


В Україні запровадять нові дорожні знаки і зелені номери для електромобілів

В Україні запровадять нові дорожні знаки і зелені номери для електромобілів. Верховна Рада ухвалила закон про створення доступу до інфраструктури зарядних станцій для електрокарів.

Верховна Рада ухвалила закон №10405, який запроваджує спеціальні номерні знаки з зеленими літерами і цифрами для електромобілів, а також нові дорожні знаки і штрафи за блокування зарядних станцій для таких транспортних засобів.

Згідно із поясненнями до проекту закону, що його парламентарі ухвалили 11 липня, він має на меті захистити права водіїв електрокарів на доступ до зарядних станцій.

Закон запроваджує нові дорожні знаки: «Для електромобілів», «Крім електромобілів» та «Станція зарядки електромобілів». Власники бензинових або дизельних автомобілів, які займуть місце біля зарядки, сплачуватимуть штраф від 340 до 510 гривень. Інспекторам з паркування нададуть право в такому випадку затримати автомобіль порушника, зокрема за допомогою евакуатора.

Щодо кольору номерних знаків, то автори повідомляють, що такі номери (з цифрами та літерами зеленого кольору) використовують в Австрії, Німеччині, Норвегії, Великій Британії та низці інших країн.

Автори законопроекту зазначають, що станом на перше червня в Україні зареєстрували понад 25 тисяч електромобілів та гібридів, що на 56% більше, ніж торік.

Закон набуде чинності з 1 січня 2020 року у випадку, якщо його підпише президент України.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


2 thoughts on “В Україні запровадять нові дорожні знаки і зелені номери для електромобілів

  1. Bobby

    У Великій Британії немає таких знаків!! Точно знаю, бо я тут живу

    Reply
  2. Василь

    Ха Ха Ха. Про які штрафи мова? Уже «штрафують» за блокування паркувальних місць для інвалідів. Якось стояв у Львові біля Епіцентру-всі місця були зайняті «інвалідами». Під’їхала поліція і…… Не зупиняючись поїхала далі.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...