Опубліковано: 13.07.2019. Переглядів: 1308


7 змін тіла, що вказують на серйозні проблеми зі здоров’ям

Експерти в галузі медицини і здоров’я стверджують, що будь-яка зміна тіла, крім природних вікових, може бути підставою для звернення за допомогою до фахівців.

Вони назвали 7 чинників, які не варто ігнорувати щоб уникнути серйозних захворювань у майбутньому.

Набряк верхньої повіки може вказувати на проблеми в роботі нирок, нижньої – серцево-судинної системи. Якщо цей симптом не проходить протягом декількох днів, то краще всього проконсультуватися з лікарем. Почервоніння шкіри обличчя в період низьких фізичних навантажень і без інших очевидних причин свідчить про підвищення кров’яного тиску, а у жінок, які переступили 40-річний рубіж може бути передвісником менопаузи. Виникають тріщини в куточках рота є ознакою нестачі в організмі ряду вітамінів, зокрема, — A, B і E. В основному ця проблема виникає у курців або при інтоксикації.

Суха шкіра в будь-який час року вказує на дефіцит вітамінів, але також є ознакою цукрового діабету і порушень гормонального фону. Білі штрихи або точки на зубах свідчать про флюороз або про надмірне споживання рідини. Випадіння волосся і рідкісні брови вказують на збій в роботі щитовидної залози, аутоімунне захворювання або інфекції шкірного покриву. Не варто ігнорувати і поява тріщин на п’ятах. Вони можуть вказувати на появу грибка або нестача вітамінів A і E. У цьому випадку слід підвищити в раціоні кількість свіжих овочів і фруктів, але не зайвим буде і візит до фахівця.

Рідний Київ


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...