Опубліковано: 10.07.2019. Переглядів: 3709


Зеленському поскаржилися на екс-голову Хустської РДА Павлія, котрий лобіював будівництво міні-ГЕС на р.Ріка (ФОТО)

Про таке у соцмережі Фейсбук поінформував громадський правозахисник Віталій Грегор.

«Презедент Зеленський звільнив голів Хустщини, Тячівщини та Виноградівщини. Офіційна причина: у зв’язку з закінченням строку повноважень попереднього президента.

Водночас, в суботу 6 липня, в Ужгороді під час робочого візиту Президента України В.Зеленського, я передав йому особисто також і скаргу про порушення законності очільником Хустщини при лоббіюванні будівництва міні-ГЕС на р.Ріка. Попросив його як гаранта Конституції — звільнити Н.Павлія і притягнути до відповідальності за очевидні корупційне зловживання владою в інтересах горе-інвестопа. Копія даної скарги була зареєстрована 8 липня і в Закарпатській ОДА.

Ймовірною додатковою підставою для звільнення голови Хустської РДА Н.Павлія стало саме і дана скарга до Зеленського про грубе порушення законодавства при видачі «ГЕСівських» розпоряджень, які були під тиском громадськості скасовані головою ОДА Г.Москалем, а потім ще й підтверджена їх незаконність в судовому порядку. Ці незаконні дії викликали масові протести та мітинги на Хустщині, судові процеси та безліч скарг, які на жаль попереднім президентом П.Порошенком і прем’єр-міністром В.Гройсманом були залишені поза увагою через лоббізм нардепа Лунченка.

Також не виключено, що щодо очільника Хустщини також буде проведено ще й додаткова перевірка правоохороними органами із притягненням до відповідальності через зазначені у скарзі порушення», — пише Грегор.

Читайте також: Зеленський звільнив з посади голови Хустської РДА ставленика Лунченка Назарія Павлія (ФОТО)


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Зеленському поскаржилися на екс-голову Хустської РДА Павлія, котрий лобіював будівництво міні-ГЕС на р.Ріка (ФОТО)

  1. Анна

    Всех, кто хочет угробить нашу речку — на войну!!! Это отобьет их прыть! А то лезут, куда не надо. За народ никто из них не думает, им бы только барыши. А харя не лопнет ???

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...