Опубліковано: 01.07.2019. Переглядів: 2704


Кандидат у нардепи від 71-го виборчого округу Олександр Пацкан: Нам потрібне повне і якісне оновлення влади!

Наразі в самому розпалі передвиборча кампанія до Верховної Ради України. Чому кандидат у народні депутати від 71-го виборчого округу з центром у Хусті Олександр Пацкан вирішив іти у велику політику — з′ясовуємо у розмові з ним. 

-Олександре, чому ви вирішили балотуватися до Верховної Ради?

-Я багато спілкуюсь із людьми. У кожного свої проблеми. Але багато з них співпадають із проблемами моїх родичів, друзів, знайомих у тому числі. З кожним роком людям стає все важче жити, ціни ростуть з геометричною прогресією. Тарифи зросли так, що людям похилого віку не вистачає пенсії на покриття комунальних платіжок. Навіть велика кількість працюючих людей не може собі дозволити повністю погашати комуналку. Тому йду у Верховну Раду, аби захищати рідну землю, рідних мені людей — моїх земляків . Я та моя команда знають, що треба робити і, головне, як треба робити. Ви знаєте, що без влади сьогодні зробити щось суттєве для громади неможливо. Саме тому нам потрібне повне оновлення влади. І щиро вірю у те, що якщо ми змінили президента, то якісно змінимо і новий склад парламенту.

-Конкретизуйте, будь ласка…

-Нам потрібні саме нові, а не просто молоді обличчя. Бо часто буває так, що люди у владі молоді віком, а методи їх роботи – як у старих політиків. Хто такі «старі політики»? По-перше, це ті, хто і зараз є у владі. По-друге, вони розглядають владу як бізнес, як спосіб заробляння грошей. Вони вибудовують схеми, а виборцям дають мізерні подачки напередодні виборів. Все дуже просто: якщо кандидат дарує напередодні виборів гроші, велосипеди, м’ячі, окуляри тощо, це стара влада і старі методи. Це треба зупинити! Резюмуючи цю частину вашого питання, хочу наголосити, що сьогодні у владі потрібні люди, котрі мають чіткі життєві цінності і непохитну політичну позицію. І це мають бути люди, які вже довели це реальними справами.

-У цьому контексті пригадується резонансне питання щодо заборони будівництва каскаду малих гідроелектростанцій на річці Ріка в Хустському районі. Тоді ви публічно висловилися проти будівництва цих гідроспоруд, ставши на захист мешканців Хустщини.

-Саме так. Тоді, у суботу, 15 липня, в місті Хуст, на площі перед Хустською РДА, відбувся мітинг. Містяни зібралися перед головною владною спорудою району на знак протесту проти спорудження каскаду міні-ГЕС на річці Ріка. У мітингу взяло участь близько 200 людей. На мітингу було ухвалено рішення звернутися до райради і міськради щодо розгляду питання на сесії про заборону будівництва міні-ГЕС на території Хустського району. Як голова Хустської районної ради, зпевнив громаду, що винесу на обговорення президії райради, що засідатиме, питання щодо заборони спорудження міні-ГЕС у районі. Я своє слово дотримав, за що згодом поплатився посадою голови райради. Та моя позиція залишається незмінною: я, як і більшість жителів Хустщини, виступаю категорично проти будівництва міні-ГЕСів Це назавжди знищить русло річки, знищить ту фауну яка в ній є. Але це ще не найстрашніше, страшніше те, що люди залишаться без нормальної води, вже доведено, що стояча вода біля ГЕСів стає мертвою водою! Маю дуже велику надію на те, що справедливість переможе, і народ відстоїть свою позицію. Особисто на мою підтримку земляки можуть розраховувати сповна.

-Як Ви вважаєте, хто ваш виборець і чи є у вас вже свої прихильники?

-Я не поділяю виборців, адже кожен з них – це індивідуальність. Усім намагатимусь допомогти. Мої поплічники – це моя родина, друзі та знайомі. Дуже вдячний усім за велику підтримку мене як кандидата та людину. Їхня віра у мене дуже надихає на звершення.

— Які ваші зобов’язання перед виборцями?

-Я підтримую встановлення контролю суспільства над Президентом і народними депутатами через закони про імпічмент Президента та Закон про відкликання народного депутата України, якщо останній не виконує своїх обов’язків. Хочу запевнити своїх виборців, що не заплямую звання народного депутата та дбатиму про свою людську і політичну репутацію. Даю слово честі. А якщо хтось чекає від мене голослівних заяв, пустої політичної тріскотні, непродуманих закликів, то він помиляється. Життя навчило мене робити виважені кроки, бо тільки так можна добиватися чогось суттєвого для земляків, для держави у цілому.

-І насамкінець, з якими словами хочете звернутися до виборців рідного 71-го виборчого округу?

-Шановні мої земляки, йду на вибори не для того, щоб перерозподілити фінансові потоки між групами, а навпаки для того, щоб ці потоки за призначенням йшли на місця. Я дуже люблю свій рідний край, поважаю і ціную виборців свого округу, тому хочу його підтримувати та змінювати на краще, аби кількість жителів збільшувалась та усім було комфортно жити.

Сергій Ваш


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...