Опубліковано: 17.06.2019. Переглядів: 357


Закарпатці можуть скористатися послугами найвідомішого автобусного перевізника в Європі

Один із найвідоміших автобусних перевізників Flixbus починає здійснювати обслуговування маршрутів із України в Європу. З цієї нагоди в Києві відбулася презентація.

Зокрема, з Києва до Європи починають здійснюватися рейси до 5-ти міст Європи.

Деякі з них проходитимуть через Закарпаття, тому закарпатці можуть скористатися послугами цього перевізника. Зокрема, маршрут із Києва до Відня пролягатиме через нашу область. Із Ужгорода автобус відправляється о 21.30 і прибуватиме до Відня о 8-й годині ранку.

Вартість квитків коливатиметься від 15 євро до 25 євро. До прикладу, з сусіднього словацького міста Кошице майже в той самий час відправляється автобус до Відня компанії Eurobus і квиток коштує від 23 євро.

Квитки на Flixbus можна придбати на сайті компанії. При цьому їх не обов’язково роздруковувати, а достатньо пред’явити водію код із телефону. Автобуси Flixbus відзначаються комфортом, тут є Wi-Fi.

Присутній на презентації міністр інфраструктури Володимир Омелян, крім іншого, відзначив, що діяльність компанії приноситиме зиск і Україні. Зокрема, передбачається, що водіями автобусів, які курсуватимуть із України, будуть українські водії.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Закарпатці можуть скористатися послугами найвідомішого автобусного перевізника в Європі

  1. Марія

    А чого їдуть до Європи ? Хай їдуть Хуст-Долина через Міжгіря . А до Європи і дурак буде їздити по європейським дорогам. Міністерство моглоби дати один рейс в Європу і один в нагрузку внутрішній Укр .

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...