Опубліковано: 14.06.2019. Переглядів: 1142


Повідомили нову вартість газу: ціна впала

В червні ціна газу, за якою Нафтогаз продає його газозбутам та постачає споживачам зменшиться на 7,3%, або на 436,11 грн, порівняно з травнем.

«Навесні цього року аналітична служба Нафтогазу надала висновки, що очікується зменшення цін на газ на європейському ринку – звідки ми імпортуємо газ та де маємо найбільших партнерів. Тоді ж ми запропонували уряду змінити підхід до формування цін на газ в Україні, перейти на ринкове ціноутворення. Було б просто несправедливо залишати регульовану ціну на тому ж рівні, коли ринкова ціна падає. Тому ми запропонували декілька варіантів як це можна зробити коректно – один з варіантів, прийнятих урядом, почне діяти в червні», – зазначив голова правління НафтогазуАндрій Коболєв.

Постанова Уряду №485 передбачає, що Нафтогаз для визначення ціни газу аналізує 4 показники – ціну для комерційних споживачів за минулий місяць, дані МЕРТ щодо середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозважену ціну на Українській енергетичній біржі, та ціну за урядовою постановою №867 від 19 жовтня 2018 року — компанія обирає з них найнижчу.

Найменшою виявилася ціна на Українській енергетичній біржі — вона й визначила ціну на червень.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...