Опубліковано: 12.06.2019. Переглядів: 2324


Згорів за місяць: Сергій Притула розповів про трагедію в сім’ї (ФОТО)

Сергій Притула розповів про трагедію, яка сталася в його родині. Український телеведучий поділився спогадами про смерть батька від раку та розповів про відверту розмову з Яніною Соколовою.

Свою історію Притула написав у Facebook, передає РБК.

За словами Сергія Притули, його батько «згорів» дуже швидко — буквально за місяць.

Шоумен розповів, що тато скаржився на болі в спині і кашель, але до останнього відкладав обстеження. Коли ж дізналися, було надто пізно.

Ведучий поділився спогадами про мужність свого батька, який напередодні смерті покликав Сергія і його брата, поділився життєвими настановами і попросив дбати про маму.

«За три дні до смерті викликав нас зі старшим братом на чоловічу розмову. Дав настанови на життя, попросив дбати про маму, відзвітував про відсутність боргів і попросив, щоб подібний баланс коштів у сімейних бюджетах був для нас правилом!» — згадує Притула.

Сергій пише, що свого десятирічного сина виховує, опираючись на багато тез із тієї розмови з татом.

Притула каже, що захоплюється силою і відвагою журналістки Яніни Соколової, яка нещодавно поборола рак. У своїй публікації він пише про те, що Яніна, як і його тато, не розкисла, не виплюхнула свою проблему на широкий загал, щоб стати об’єктом для співчуття.

«Як вона сказала при зустрічі: «Сєрий, я тра*нула рак. І зараз я хочу усім розказати, як погано з ним жити, як психологічно, так і медично. І що потрібно робити, щоб вийти переможцем у цій боротьбі», — ділиться спогадами про зустріч з Соколовою Притула.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...