Опубліковано: 11.06.2019. Переглядів: 438


Молода дівчина із Хустщини потребує допомоги небайдужих краян (ФОТО)

Раніше ЗМІ уже інформували про те, що молода дівчина із Хустщини потребує нашої з вами допомоги. Зараз знову підтримуємо Тетяну й маючи нову інформацію про стан її здоров’я, благаємо всіх небайдужих допомогти. Це дуже важливо.

«Хочемо всіх вас познайомити із хорошою, чуйною, доброю серцем, розумницею і красунею Лавренко Татьяною.

Родом Танечка із села Крива Хустський район. Нещодавно Тані поставили страшний діагноз- цироз печінки. Дівчині терміново потрібна пересадка печінки.

Розпочала Таня своє лікування в Ужгородській обласній лікарні, де і був встановлений діагноз, але після халтурного лікування та ставлення до дівчини, батьками було прийняте рішення, якомога швидше забрати доньку з лікарні і всіма зусиллями відправити Таню на лікування за кордон.

Наразі Таня знаходиться у Австрійській лікарні ,де вона вже частково пройшла діагностику, тобто всі необхідні обстеження , аналізи та ряд процедур, які необхідні для подальшого лікування. Вчора Танечці під наркозом робили біопсію печінки, щоб лікарі мали змогу побачити повну картину і чим швидше підшукати донора для Татьяни. Після біопсії в Тані почалися жахливі болі і слабкість, лікарі роблять все від них залежне, адже Таня дякувати Богу в надійних руках провідних спеціалістів Австрії. Звісно, хочеться, щоб дівчині не знадобилася така надскладна операція, щоб її пролікували і все обійшлося, тому будемо вірити в чудо, адже світ повний чудес і ми з вами є тому свідками. Як пояснили лікарі: після завершення діагностики засідатиме консиліум лікарів, на якому буде вирішуватися питання щодо подальшого лікування.

Просимо ваших молитв та фінансової підтримки для Татьяни. Без вашої допомоги молода дівчина просто не обійдеться . Давайте разом творити добро, щоб кожен з нас міг пишатися собою, і цим самим подарувати Тані шанс на життя. Про всі подальші новини ми відразу ж повідомлятимемо вамПросимо максимального розповсюдження інформації та щирих молитв за здоров`я Татьяни . Дякуємо за вашу турботу, підтримку, за ваше тепло та любов до ближнього», — пишуть у групі підтримки молодої дівчини на сторінці у Фейсбук.

Реквізити. Приват Банк:

5168 7422 3254 6089 ( гривневий рахунок ).

4731 2191 1492 5211 ( доларовий рахунок).

Лавренко Юрій( рідний брат Татьяни).

Хочемо вибачитися, що так довго не писали і не давали про себе знати. В чужій країні важко адаптуватися без знання мови. Наразі Таня та її мама на зв’язку».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...