Опубліковано: 07.06.2019. Переглядів: 193


В Ужгороді відремонтують тротуари на Кошицькій (+ФОТО)

Днями було зареєстровано депутатське звернення стосовно цього питання від імені лідера фракції «Наш край» у міськраді Володимира Химинця.

«Стосовно тротуарів на вулиці Кошицькій. Питання не нове, а скоріше витримане часом. Ця вулиця відчула на собі будівельні перипетії, як радянського, так і вже періоду незалежності. Це призвело до того, що тротуару, як такого, тут немає. Є хіба окремі фрагменти», — цитує депутата міськради прес-служба обласного осередку партії «Наш край».

Вулиця Кошицька — основна транспортна артерія до головних корпусів УжНУ, лікарні «НПО Реабілітація» та кількох готелів. Нею тисячі ужгородців і гостей міста, викладачів і студентів курсують на авто і пішки щоденно. Тож питання тротуарного покриття є вельми актуальним.

«Неодноразово звертався до міської ради з цього приводу. Розумію, що всі вулиці нашого міста однаково важливі в плані ремонту. Та з огляду на те, що університет є гордістю нашого міста і що дуже важливо — джерелом суттєвих надходжень до міського бюджету (за 2018 рік сплатив до місцевого бюджету 43 751 528 грн.), вважаю, що це питання має бути пріоритетним.

Приємно відзначити, що на бюджетній комісії всі присутні колеги: Віталій Готра, Віктор Щадей, Василь Гомонай та Сергій Фрінт підтримали цю ініціативу. Тож департамент міського господарства Ужгородської міськради, визначивши підрядника, приступає до ремонтних робіт. Залишається сподіватися на якісне і вчасне виконання», — резюмував Володимир Химинець.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...