Опубліковано: 26.05.2019. Переглядів: 474


Гороскоп на 27 травня — 2 червня

Овен. Можливий роман із партнером із величезною різницею у віці. Ймовірно, багато сил піде на відстоювання своєї позиції. Остерігайтеся недоброзичливців на роботі та конфліктів із начальством.

Телець. Почнете творити справжні навіженства. Одним із них стануть романтичні стосунки з одруженими чоловіком або з жінкою. На початку тижня вас будуть радувати діти, можливі візити родичів.

Близнюки. Не відмовляйтеся від допомоги, навіть якщо впевнені у своїх силах. Будете схильні до фаталізму, але незабаром сприятливі події змусять знову повірити, що все залежить саме від вас.

Рак. Отримаєте дуже радісні звістки, що зачіпатимуть вашу сім’ю, а тому зможуть об’єднати всіх. Перша половина тижня багата на працю, але це дозволить закласти основи, щоб ваше життя почало поліпшуватися.

Лев. З’явиться людина, яка буде повністю розділяти ваші сміливі бізнес-ідеї. Новий друг готовий вкласти у ці задумки частину свого капіталу, тож почнеться напружена праця. На особистому фронті все гаразд.

Діва. Буде цікава зустріч, ви майже відразу зрозумієте, що ця людина ідеально підходить для серйозних стосунків. Цього тижня у вас загострена інтуїція й чутливість, а відтак – підвищена вразливість.

Терези. Посада, заради якої захочете звільнитися з попереднього місця роботи, старшим членам сім’ї здасться неперспективною. Ви вибухнете від обурення, однак згодом визнаєте, що родичі мають рацію.

Скорпіон. Ви зі своєю «половинкою» стійко ігноруватимете один одного. Ближче до кінця тижня все ж почнете активно займатися справами, обдумуючи деталі й утілюючи плани в життя.

Стрілець. Ви невтомно фліртуєте. В середині тижня будете особливо імпульсивні, постараєтеся вирішити всі справи одним махом. Сприятливими для особистого життя стануть вихідні. Почуватиметеся задоволеними.

Козеріг. Будете довго наближати свій кар’єрний успіх, але він прийде до вас уже за зовсім іншої причини. У стосунках накопичилися давні розбіжності. Почнете роман із людиною, яку вважали просто знайомою.

Водолій. Потужно рухаєтеся назустріч успіху, і він стане заслуженою нагородою. В особистому житті проявите куди менший натиск. Правильний вибір принесе удачу як у справах фінансових, так і в особистих.

Риби. Відчувши натхнення, повернетеся до своєї сміливої ​​задумки, якій будете присвячувати всі вечори і вихідні. У підсумку забудете, що поруч є людина, яка чекає від вас любові.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...