Опубліковано: 26.05.2019. Переглядів: 225


Чиновники розповіли про наслідки підтоплень у Західній Україні

У Державній службі з надзвичайних ситуацій 25 травня провели позачергове засідання, де обговорили ситуацію з підтопленнями у західних областях України.

Про це розповідає прес-служба відомства.

Засідання провели, щоб ще раз скоординувати зусилля усіх підрозділів, що залучаються до ліквідації наслідків інтенсивних опадів.

Про це сказав міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко

«Найголовніше — не допустити людських жертв. Це єдине, що не можна відновити. На жаль, маємо двох загиблих — 57-річного мешканця з Івано-Франківщини та 11-річного хлопчика з Закарпаття», — розповів Генадій Зубко.

Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький доповів про заходи, які вживаються Службою.

«Через погані погодні умови упродовж останнього тижня на території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей було підтоплено близько 2000 будинків, понад 7300 господарств, 8800 гектаріув сільгоспугідь у 162 населених пунктах, розмито близько 100 км покриття автомобільних доріг, знеструмлено 197 та порушено газопостачання 2 населених пунктів», — розповів він.

Також підкреслив, що найбільш складна ситуація відмічалася в Івано-Франківській та Закарпатській областях.

Але про складну метеорологічну обстановку в західних областях було завчасно попереджено органи влади, що дозволило оперативно організувати заходи з ліквідації негоди.

«З перших годин основні зусилля були зосереджені для надання допомоги населенню в зонах підтоплення. Підрозділами Служби здійснено 145 виїздів, у ході яких було евакуйовано 76 осіб, відбуксовано 8 автомобілів та 2 автобуси, перевезено через підтоплені ділянки доріг близько 600 осіб», — додав Олег Мельчуцький.

Служба продовжує забезпечувати постійний моніторинг гідрометеорологічної ситуації та проведення рятувальних робіт.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...