Опубліковано: 21.05.2019. Переглядів: 267


«Мотор Січ» офіційно повідомила про відкриття прямих рейсів між Ужгородом та Києвом з 3 червня

Авіакомпанія «Мотор Січ» з 3 червня відкриє прямі рейси між Ужгородом і київським аеропортом «Жуляни» замість закритих раніше рейсів Ужгород-Львів-Київ.

Згідно з повідомленням авіаперевізника, що зявилося на його офіційному сайті, польоти здійснюватимуться по понеділках, середах і п’ятницях з вильотом з Ужгорода о 07:00 і поверненням з Києва о 18:30. Час у дорозі становитиме 2 години.

Такий розклад дозволить жителям Ужгорода здійснювати одноденні поїздки в столицю і повертатися додому того ж дня.

На лінії буде задіяний регіональний реактивний літак Як-40 місткістю 24 пасажири.

Авіаквитки продаються за ціною від 2500 грн в один бік і від 5100 грн туди-назад. У вартість входить перевезення багажу до 20 кг.

15 травня голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс заявив про досягнення домовленостей з «Мотор Січ» про запуск рейсів до Києва з частотою три рази в тиждень з можливістю її збільшення до щоденної при наявності потреби.

У той же день він опублікував фотокопію наказу Державіаслужби про переведення маршруту Київ-Ужгород в розряд суспільно важливого для Ужгорода і Закарпатської області.

У 2016 році «Мотор Січ» припинила виконання прямих рейсів Київ-Ужгород через проблеми з безпекою в аеропорту Ужгорода, через що робота повітряних воріт була зупинена за рішенням Державіаслужби.

Пізніше для польотів виникли нові проблеми. Оскільки в одному торці смуги аеропорту на українській стороні побудовані будівлі, зліт і посадка можливі тільки з протилежного боку з злітанням на територію Словаччини.

Для того, щоб «Украерорух» міг керувати повітряним рухом в цьому районі, підприємству довелося пройти сертифікацію Європейського агентства з безпеки авіації (EASA) на відповідність нормам Євросоюзу, яка завершилася в грудні 2018 року.

З 15 березня «Мотор Січ» запустила по п’ятницях рейси Ужгород-Львів, які стикувалися з рейсами Львів-Київ. Пасажири могли купити єдиний квиток на маршрут Ужгород-Київ, однак з урахуванням пересадки у Львові час у дорозі становив від 3 годин до 4 годин 40 хвилин в залежності від напрямку.

10 травня компанія закрила рейси Ужгород-Львів, пояснивши це «комерційними причинами».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...