Опубліковано: 14.05.2019. Переглядів: 275


Поява смартфона Google Pixel 3a XL до офіційного анонса стала несподіванкою (ФОТО)

На прилавках магазинів Google Pixel 3a XL з’явився до анонсованого компанією офіційного анонсу. Офіційна презентація смартфона середнього класу Google Pixel 3a XL має відбутися 7 травня. Відповідно до загальноприйнятих правил, у продаж гаджети до офіційного анонса не надходять.

Офіційні рекламні фотографії та зображення пристрою були опубліковані пару днів назад.

Поява фотографій смартфонів Google Pixel 3a XL в упаковках, які були зроблені в магазині торгової мережі Best Buy, стало подією незвичайною.

Хто винен у витоку інформації?

Виток інформації про пристрої мобільного зв’язку, які не були ще офіційно анонсовані, в більшості випадків відбуваються з вини рітейлерів. Бажаючи забезпечити собі хороший рівень продажу, магазини виставляють на загальний огляд товари, які покупці до офіційної презентації бачити не повинні. Магазин Best Buy в штаті Огайо виставив на полиці пристрої в упаковках, на яких була вказана інформація про технічні характеристики смартфона Google Pixel 3a XL. Магазин також повідомив про вартість новинок.

Ще одним джерелом інформації виявився техноблогер Брендон Лі, відео якого користуються популярністю на YouTube. Техноблогер продемонстрував фотографії упаковок смартфонів, показав самі смартфони і розповів про комплектації моделей Pixel 3a та Pixel 3a XL.

Що відомо про нові моделі Google?

Згідно з інформацією, наданою компанією Google, вартість нових смартфонів середнього класу буде цілком доступною:

  • модель Pixel 3a обійдеться покупцям в суму від 399 доларів (приблизно 10700 грн.);
  • за модель Pixel 3a XL доведеться заплатити близько 12800 гривень (від 479 доларів).

Наддорогими смартфони назвати складно, але і дешевими теж. Безумовно, пристрої потребують надійного захисту. Якщо шукаєте якісні чохли за доступними цінами, зайдіть у WebAks, де представлені чохли та аксесуари для Samsung Galaxy і інших моделей.

Згідно з інформацією, Google Pixel 3a оснащений екраном 5,6 дюймів, батареєю 3000 мАг зі швидкою підзарядкою, оперативною пам’яттю 3/4 ГБ і флеш-накопичувачем 64/128 ГБ. Смартфон Google Pixel 3a XL отримав екран 6 дюймів, акумулятор 3700 мАг, оперативну пам’ять 4 ГБ, флеш-пам’ять 64/128 ГБ. Вага смартфонів становить 150 і 170 грамів.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...