Опубліковано: 15.04.2019. Переглядів: 9640


Хустянка постраждала у жахливій ДТП у Словакії: потрібна допомога небайдужих краян (ФОТО)

Жителька Хуста Aleksandra Idyartov повідомила про моторошну ДТП у Словакії, в якій сильно постраждала її рідна сестра Тетяна Корнєва. Через соцільну мережу Фейсбук жінка звернулася до небайдужих краян з проханням допомогти зібрати кошти на лікування.

Тетяна зараз знаходиться в тяжкому стані у реанімації державної лікарні Словакії, але Європа виставляє шалені рахунки. Допомога кожного зараз дуже важлива. Рідня Тетяни сподівається, що світ не без добрих людей!

«ДОРОГИЙ НАРОД 🙏, прошу вашої участі і грошової допомоги для моєї сестрички Tatiana Korneva. У Словакії сталася жахлива ДТП,з плачевними наслідками, Таня знаходиться у реанімації державної лікарні в тяжкому стані, але Європа виставляє шалені рахунки, при першій можливості, будемо транспортувати в Україну для подальшого лікування, наразі, за неповний тиждень ми вже фінансово не в змозі дозволити собі перебування в Європі, а на неї ще чекають надскладні та витратні операції в Ужгороді..і маленький синочок вдома. Дякую всім за увагу, допомога кожного з Вас нам важлива. Фото та виписки по можливості скину, тому що в реанімаціїї відвідування обмежене! Дуже прошу про РЕПОСТ . З прийдешнім Великоднем і бережіть себе і своїх близьких. Картка Приват Банк мами : 5168 7573 5234 3687 Мишко Вікторія Олександрівна», — написала рідна сестра постраждалої.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Хустянка постраждала у жахливій ДТП у Словакії: потрібна допомога небайдужих краян (ФОТО)

  1. Володя

    Доброго дня. Попробую вам допомогти . Напишіть як звами зв’язатися. Володя т 0982571909

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...