Опубліковано: 25.03.2019. Переглядів: 728


На Закарпатті фірма російського олігарха без тендеру ремонтує дорогу (ДОКУМЕНТ)

Як повідомляє у соцмережі Фейсбук закарпатка Власта Рейпаші, із матеріалів, розміщених на порталі «Прозоро», проводити ці роботи підрядник – ТОВ «ШБУ-77» – не має права.

Процедура закупівлі перебуває на стадії подання пропозицій. А початок аукціону відбудеться лише, сьогодні, 25 березня.

В.Рейпаші вимагає в ГУНП в Закарпатській області розпочати досудове розслідування у зв’язку з початком ремонтних робіт ще до тендеру на автомобільній дорозі Н-09 біля села Сільце Іршавського району.

«На Закарпатті фірма російського олігарха без тендеру ремонтує дорогу. Вимагаю у поліції розслідування!

Вимагаю в головного управління Національної поліції в Закарпатській області розпочати досудове розслідування у зв’язку з початком ремонтних робіт ще до тендеру на автомобільній дорозі Н-09 біля села Сільце Іршавського району.

Як виявилось із матеріалів розміщених на порталі «Прозоро», проводити ці роботи підрядник – ТОВ «ШБУ-77» – не має права. Процедура закупівлі перебуває на стадії подання пропозицій. А початок аукціону відбудеться лише, сьогодні, 25 березня.

«Бажання ремонтувати цю ділянку дороги виявили всього 5 фірм. Але, не дочекавшись закінчення тендеру і підписання договорів, хтось вирішив, що працювати там має саме ТОВ «ШБУ-77». Бо на кону – понад 400 мільйонів гривень. На мою думку, це самоуправство.

Зреєструвала повідомлення про кримінальне правопорушення за ст. 356 КК України в ГУ НП у Закарпатській області.

Довідка: У 2016 році уже був проведений тендер на ремонт 150 кілометрів дороги Н-09 у Закарпатській області. Договір був заключений із ТОВ «ПБС», яке запропонувало найнижчу ціну. Але Служба автомобільних доріг у Закарпатській області свідомо розірвала з підрядником договір і організувала три нові тендери. Причому, тепер вартість ремонту здорожчала на 40%. У всіх трьох нових тендерах бере участь «ШБУ-77», яку ЗМІ пов’язуютьз відомим російським олігархом Олегом Дерипаскою», — написала Власта Рейпаші.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...