Опубліковано: 25.03.2019. Переглядів: 2403


Закарпатгаз незаконно нараховував споживачам додаткові обсяги газу, — НКРЕКП

Нацкомісія з енергетики і комунальних послуг зобов’язала облгази Вінницягаз, Волиньгаз, Київоблгаз до 5 квітня повернути гроші українцям, які у результаті перерахунку платили за газ більше, ніж фактично споживали.

Крім того, регулятор оштрафував ці облгази на 850 тис. грн кожен. Відповідне рішення прийняв після їх перевірок. Виявилося, що облгази ще з жовтня 2018-го нараховували споживачам завищені платіжки за рахунок коефіцієнту, повідомили у прес-службі НКРЕКП.

Облгази зобов’язали перерахувати платіжки і повернути гроші споживачам, які платили за коефіцієнтами.

Націкомісія проводить перевірки інших облгазів. Оприлюднено результати ще за чотирма — Хмельницькгаз, Харківгаз, Івано-Франківськгаз, Закарпатгаз. Вони також незаконно нараховували споживачам додаткові обсяги газу.

Водночас облгази вже заявили, що за минулий період додаткові суми у платіжках вказали «для довідки». Цю різницю повинна компенсувати держава, а не споживачі.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Закарпатгаз незаконно нараховував споживачам додаткові обсяги газу, — НКРЕКП

  1. Михайло

    Де взяти документальне підтвердження того, що Закарпаттягазенерго має повернути мені до 5 квітня ті 2000 гривен, які вони отримали від мене в результаті накрутки за коефіцієнтом 1.08, аби я міг скористатися ним в судовому порядку, у випадку відсутності перерахунку.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...