Опубліковано: 14.03.2019. Переглядів: 657


На Закарпатті школяр виліпив з пластиліну українських політиків (+ФОТО)

Ужгородський школяр Адріан Бреза виліпив з пластиліну українських політиків, які змагаються у президентських виборчих перегонах-2019.

Вибирав найбільш рейтингових і тих, які чимось запам’яталися з білбордів.

Ліпкою з пластиліну хлопець зацікавився ще минулого року.

Дивився відео з майстер-класами, створював фігури з мультиків та улюблених героїв комп’ютерних ігор, пише Заголовок.

«Мама подала ідею зліпити з пластиліну кандидатів у президенти, — розказує хлопець. – Я знав, що цього року вибори, багатьох з політиків бачив на білбордах: Ляшка, Порошенка, який зараз президент, Тимошенко, Зеленського, Садового».

Фігурки створені за певною технологією: на пластилінову основу «одягнуто» сорочки та костюми з тонко розкатаного пластиліну різних кольорів. Корсетом є мідний дріт, щоб фігурка міцно трималася. «Голову робив, дивлячись на картинки в інтернеті: який колір очей має людина, чи є окуляри, вуса тощо. Потім дочіпляв вуха і з’єднував усі деталі.

«У кожного кандидата є своя особливість, наприклад, Зеленський з мікрофоном, Ляшко з вилами, Садовий, який вже не кандидат, з кавою. Спочатку я пробував ліпити плоску основу, а потім наліплювати пластилін. Таким методом вийшла Тимошенко. Потім зробив Ляшка, але по-іншому, то він у мене вийшов трошки худим. Далі діяв за новою схемою: основа була більшою, і з наліпленим на неї одягом», пояснив Адріан.

На кожну фігурку школяр витрачав до двох днів, займався політичною творчістю після уроків. Пластиліну, каже пішло досить багато, бо в стандартних наборах не було достатньо потрібних кольорів.

«Я не дуже цікавлюся виборами, але мені цікаво, хто стане президентом України. Думаю, що від президента багато залежить».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...