Опубліковано: 14.03.2019. Переглядів: 5175


В Хусті поліція затримала п`яним за кермом скандального активіста ГО “Доста” Бовкуна, — ЗМІ (ФОТО)

Гвалтівник Іван Бовкун, який наводить жах на жінок жорстокими зґвалтуваннями та погрозами і є головою Хустського осередку ГО «Доста» постійно їздив за кермом у нетверезому стані. Про це пише Перший кабельний.

Хустські поліцейські неодноразово отримували повідомлення від багатьох жителів Хуста, що Бовкун на шаленій швидкості їздить по місту на джипі зеленого кольору на польській реєстрації, при цьому грубо ігноруючи правила дорожнього руху та не пропускаючи пішоходів на пішохідних переходах.

У центрі міста багато навчальних закладів, де діточки після школи повертаються додому і батьки сильно стурбовані свавіллям цього активіста ГО «Доста».

Поліцейські оперативно зреагували на вчорашнє повідомлення батьків і почали пошуки цього «активіста». Він довгий час відмовлявся зупинятись на вимогу поліції, але все таки його заблокували і змусили зупинитись.

Бовкун почав погрожувати та чинити опір працівникам поліції, відмовляючись проходити освідчення на вміст алкоголю. Викликавши підмогу Бовкун був доправлений у медичний заклад працівниками хустської поліції, де також відмовлявся від медичного освідчення на стан алкогольного сп’яніння, роблячи опір працівникам поліції та медичним працівникам.

За зовнішніми ознакам та різкому запаху алкоголю медпрацівниками було підтверджено, що Бовкун знаходиться у стані алкогольного сп’яніння і на підставі медичного висновку на нього було складено адміністративний протокол за ст.130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння з накладенням штрафу на водіїв у розмірі 10200 гривень, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік».

Також складений адміністративний протокол за ст.185 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського» з накладанням штрафу від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи».

Така поведінка цього горе-активіста Бовкуна рано чи пізно призведе до самосуду над ним жителями міста. Фото Бовкуна з Хустської районної лікарні, де проходило освідчення цього покидька і який хизується символікою ГО «Доста», — пише видання.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


2 thoughts on “В Хусті поліція затримала п`яним за кермом скандального активіста ГО “Доста” Бовкуна, — ЗМІ (ФОТО)

  1. Ваулдіс

    Штраф тепер за їзду в нетверезому стані біля 30000гривень,і все ж таки наша поліція підкупна))))І хустяни пам’ятають як БОРКА їздив по наших дорогах,і нічого поліція неробила а тепер з перехоплення,смішно що наша поліція супергерої!

    Reply
  2. Аноним

    з достовірних джерел була отримана інформація про те. що на Бовкуна Івана були складені два адмінпротоколи за статею 130 в нетверезому стані та 185 опір працівникам поліції які скеровано до суду, і відношення до цього працівники поліції вже не мають, оскільки зпрацювали згідно чинного законодавства. А тепер все буде залежати від Хустського районного суду.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...