Опубліковано: 14.03.2019. Переглядів: 721


Кінець соцмереж: чому впали Facebook та Instagram

Увечері в середу, 13 березня мільйони користувачів Facebook та Instagram не змоглі зайти в улюблені соціальні мережі. Причиною незручностей став наймасштабніший збій в історії соціальних мереж з 2015 року, пише Новое время.

Перші звістки про глобальні проблеми найпопулярніших соціальних мереж з’явилися в інший соцмережі — Twitter.

Користувачі стали масово скаржитися на проблеми з доступом у соцмережі.

Пізніше про проблеми Facebook і Instagram повідомив популярний сайт Downdetector, який відстежує збої і відключення популярних інтернет-сайтів.

До цього часу мільйони користувачів по всьому світу або не могли увійти в соцмережі, або ж мали проблеми із завантаженням стрічки новин і публікацією записів.

Проблеми також виникли в Facebook Messenger. Його користувачі не могли відправляти і приймати повідомлення.

Найбільш масштабними були перебої в роботі Facebook і Instagram у країнах Західної Європи, а також у США і Латинській Америці.

Проблема не обійшла стороною і Україну. Багато користувачів відзначили, що швидкість завантаження Facebook помітно знизилася, стрічка новин оновлювалася з перебоями, повідомлення в Messenger перестали відправлятися.

Офіційну заяву Facebook про ситуацію для ЗМІ було опубліковано в конкурентній соцмережі Twitter. Компанія визнає, що проблема існує, і обіцяє вирішити її найближчим часом. Акаунти користувачів та їхні особисті дані не постраждають, обіцяє компанія.

Як зазначають експерти, востаннє збій таких масштабів відбувався в Facebook 2015 року. Але тоді глобальну проблему вдалося вирішити менш ніж за 50 хвилин.

Той факт, що збій триває вже кілька годин і торкнувся Instagram і Messenger, може означати, що це не просто невдалий апдейт. Можливо, мова йде про глобальні проблеми на серверах компанії і збої в основних комунікаційних протоколах.

Є і простіше пояснення. Можливо, просто «впали» сервери, не справляючись з навантаженням. Прихильники цієї версії вказують на те, що в деяких країнах і цілих регіонах соцмережі працюють без проблем.

Якщо вся справа дійсно в перевантаженні, то проблема може бути усунена протягом декількох годин, які можуть піти на перенастроювання дата-центрів компанії.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...