Опубліковано: 14.03.2019. Переглядів: 843


Степан Деркач дарує рідному Хусту ще 500 сакур: публічне звернення до міськради

Степан Деркач через свою сторінку у соцмережі Фейсбук публічно звернувся до Хустської міської ради з проханням організувати термінове проведення засідання виконкому щодо його ініціативи висадити у місті ще 500 деревцят сакур весною цього року.

У своєму зверненні відомий меценат з Хуста наголошує, що ще 12 квітня 2018 року виступив з відповідною ініціативою, однак у мерії відреагували кволо, а засідання виконавчого комітету по цьому питанню не можуть провести аж три місяці поспіль. Далі — мовою оригіналу.

«Шановні Хустяни! 12 квітня 2018 року я звернувся з ініціативою до Вас, жителів нашого міста, визначити вулиці, які, на вашу думку, претендують для висаджування цєї весни 500 деревцят сакур. Було зроблене відповідне звернення до міської влади щодо створення належних умов на тротуарах, а саме — місць для висаджування дерев. Не розумію, якою логікою керуються проектанти, коли тротуарну полосу повністю закладають бруківкою, не залишаючи таким чином місць для висаджування дерев?! Не дивуюся прогресуючою безглуздістю і недалекоглядністю заступника міського голови Р. Щербана, котрий вже як три місяці планує засідання виконавчого комітету щодо порушеного перед міськрадою питання, забуваючи, що саджанці дерев рекомендовано висаджувати ранньою весною. Хочу нагадати п.Щербану, що різниця між зрубуванням і висаджуванням дерев суттєва!. Сподіваюся, міський голова Кащук В.П. зверне увагу на компетентність своїх заступників та особисто долучиться до процесу організації цієї важливої у плані озеленення нашого міста справи. І, що найважливіше, зобов′яже відповідальних осіб організувати термінове проведення засідання виконавчого комітету по даному питанню», — написав Степан Деркач.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Степан Деркач дарує рідному Хусту ще 500 сакур: публічне звернення до міськради

  1. Аноним

    Хоч по одний сакури видилите по школах хустського району по селах

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...