Опубліковано: 13.03.2019. Переглядів: 344


Прикарпатські активісти звинувачують правоохоронців Закарпаття у вимаганні хабарів (ВІДЕО)

За словами одного із них, коли з’ясувалося, що інцидент фільмують, самі копи намагалися домовитись. На ситуацію відреагували в ГУНП Закарпаття.

У вимаганні хабара – 25 тисяч гривень у далекобійника активісти «Дорожнього контролю» звинувачують правоохоронців Закарпаття. За словами Віталія Мацьоцького, ситуація сталася на стаціонарному пункті «Лазещина» Рахівського району.

Коли з’ясувалося, що інцидент фільмують, за словами чоловіка, у нього хотіли купити докази за 2 тис доларів. За словами Віталія Мацьоцького, гроші планували передати у місті Косів, що на Івано-Франківщині. Утім, тут колег із Закарпаття нібито затримали вже місцеві правоохоронці.

На ситуацію відреагували і в обласній поліції. Кажуть: заяви про вимагання неправомірної вигоди не надходило. Тим паче, інформація про затримання закарпатських полісменів на Івано-Франківщині поки що так само не підтвердилася.

Спеціальна група має з’ясувати усі подробиці інциденту. Якщо інформація про зловживання полісменами службовим становищем підтвердиться, їх обіцяють суворо покарати.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...