Опубліковано: 11.03.2019. Переглядів: 1282


Перелом хребта та скусане все тіло: зграя псів напала на жінку (ФОТО 18+)

У Дніпрі зграя бродячих собак сильно покусала Олену Свіченську.

Жінка отримала серйозну травму хребта, має укуси та синці по всьому тілу. Про це сама постраждала повідомила в Facebook і опублікувала фото зі страшними синцями після укусів.

«Я в жахливому стані. На мене напала зграя бродячих собак вранці 2 березня. Їх було до десятка і кілька дуже великих. Я оборонялася, задкувала і впала назад спиною на кам’яний виступ. Після цього всі собаки оточили мене і напали, просто вчепилися і почали рвати моє тіло. Я покусана вся з плечей до ступнів, а права рука з переломом. Я лежала горілиць і закривала обличчя і голову від іклів — так постраждали мої руки. На правій перелом, а ліва суцільно набрякла і посинілі від зубів цих тварюк», — пише жінка.

Врятував Олену випадковий перехожий.

«Хлопець підбіг з шокером і відігнав собак, але я вже не могла встати з землі. Він викликав швидку. Пізніше з’ясувалося, що у мене компресійний перелом хребта в поперековому відділі. Тепер мені заборонено підніматися навіть для туалету і рухатися на ліжку теж не можна. Тільки через місяць можна буде повертатися на живіт «, — розповідає Олена.

Зараз жінка збирає кошти на лікування.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...