Опубліковано: 27.07.2013. Переглядів: 618


Двоюрідний брат Балоги Петьовка продовжує підкуповувати закарпатців

1374912249_10Цього разу він добрався до наймолодших — першокласників.

Забезпечення шкільним обладнанням першачків Рахівщини та Тячівщини — нібито одна із соціальних ініціатив народного депутата України Василя Петьовки.

Як повідомляють підконтрольні Балогам ЗМІ, 25 липня 2013 року з Рахівщини, зокрема з села Верхнє Водяне, шкільні ранці з усім необхідним для навчання у школі та вітальну листівку отримали понад 100 майбутніх першокласників. У чотирьох загальноосвітніх школах (Верхньоводянська №1 та №2, Стримбівська та Річанська) вручали подарунки помічники народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко та Віктор Медвідь.

У п’ятницю, 26 липня, Михайло Штефко, Віктор Медвідь та депутат Рахівської районної ради Юрій Личковський за дорученням народного депутата України Василя Петьовки вручили подарунки (шкільні ранці з набором необхідного приладдя) першокласникам в трьох загальноосвітніх школах селища Великий Бичків, а також в Білоцерківській, Видричанській та Розтіцькій школах. Перед врученням вони від імені Василя Петьовки вітали майбутніх першокласників та їхніх батьків з наступаючим Днем знань, бажали успіхів у навчанні та відмінних оцінок. З 1 серпня ця акція стартує і на Тячівщині.

Виглядає ж ця «акція» як банальний підкуп виборців «на перспективу». Цим особливо славиться Василь Петьовка. Шкода, що зараз подібні «благодійні акції» не розцінюють як порушення чинного українського законодавства.

Новини Закарпаття


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...