Опубліковано: 15.02.2019. Переглядів: 54


Як виробляють «Корвалол» на заводі «Фармак»

886040_w_300Завод, який виробляє відоме седативне «Корвалол», розташований на вулиці Кирилівській в Києві, там працюють 2500 співробітників, які виробляють близько 150 серій «корвалолу» в рік, або 101 тисячу флаконів.

Про це пише газета «Сегодня», кореспондент якої побував на заводі «Фармак» і подивився нову виробничу лінію підприємства.

За даними «Сегодня», в першій половині ХХ століття в Києві було відкрито перший в Україні завод з виготовлення синтетичних лікарських засобів — Київський хіміко-фармацевтичний завод ім. М. В. Ломоносова, наступником якого після здобуття Україною незалежності стала компанія «Фармак». Розробка «Корвалолу» — знаменитого заспокійливого і спазмолітичного засобу — почалася в 1959 році, а випуск — в 1960-му.

«Розробила препарат старший хімік заводу на прізвище Яковлева. З того часу завод ім. Ломоносова був єдиним його виробником на території СРСР, а з 1991 року, коли підприємство стало відкритим акціонерним товариством «Фармак», — на пострадянському просторі, кажуть на заводі. За словами співробітників підприємства «Фармак», торгова марка (ТМ) «Корвалол» захищена в 15 країнах Європи та Середньої Азії», — йдеться в статті.

Як повідомляється в статті видання, всього на підприємстві функціонують 19 виробничих ліній, відповідних високим національним і міжнародним вимогам і стандартам GMP. Щорічно компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів, а експортують продукцію на сьогоднішній день в 20 різних країн світу.

На початку грудня 2018 року на заводі запущена нова лінія, в яку інвестовано 20 млн. євро (з 1995 року «Фармак» інвестував у модернізацію виробництва понад 240 млн доларів).

«Перше, що кидається в очі, — вся техніка потужна, сучасна, від провідних європейських брендів. «Обладнання забезпечує весь технологічний цикл виробництва таблеток — від прийому і обробки вихідної сировини до отримання кінцевих лікарських форм», — кажуть на заводі», — пише газета «Сегодня».

У матеріалі видання також говориться, що компанія «Фармак» вже кілька років бере участь в урядовій програмі «Доступні ліки», за якою люди можуть отримувати лікарські препарати безкоштовно або зі знижкою (це 26 готових лікарських засобів, вартість семи з яких відшкодовується повністю). Також в компанії працює власний сучасний лабораторно-технологічний комплекс R&D — науково-дослідний полігон для випробування нових і вдосконалення наявних технологій готових лікарських засобів. Щорічно компанія проходить 15 інспекцій і комісій з різних країн світу, які перевіряють, у тому числі, дотримання екологічних норм і стандартів.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...