Опубліковано: 14.02.2019. Переглядів: 3962


2,5 млн на автомобіль та звільнення від податків — у сусідній із Закарпаттям Угорщині оголосили про нечувану підтримку сімей

262032Про безпрецедентну підтримку молодих сімей та нову демографічну політику оголосив 10 лютого, під час свого звернення до нації, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

У першу чергу уряд Угорщини має намір підвищити народжуваність — за допомогою фінансових стимулів.

Наприклад, планується виділяти кожній жінці у віці до 40 років, яка вперше виходить заміж, кредит у розмірі 10 мільйонів форинтів (31 500 євро). З народженням першої дитини жінка отримає відстрочку виплати кредиту, а з появою кожної наступної дитини борг по кредиту буде частково списуватися. Також працюючих багатодітних жінок звільнять від сплати податків.

Пізніше державний секретар з питань сімейної політики Каталін Новак повідомила, що заходи з підтримки сім’ї, оголошені прем’єр-міністром у неділю, обійдуться центральному бюджету у близько 150 млрд. форинтів (472 млн євро) на рік.

Новак зазначила, що 10-мільйонний кредит для жінок, які прагнуть мати дітей, можна буде отримати вже з 1 липня 2019 року.

— Жінки віком від 18 до 40 років, у першому шлюбі, які працювали не менше трьох років, мають право на отримання такого кредиту, що буде безвідсотковим, — додала держсекретар.

Пільгові кредити на купівлю сімейного будинку (csok) надаватимуться з 1 липня 2019 року. Зокрема буде скасовано ліміт у 35 мільйонів форинтів вартості такого будинку.

Очікується, що звільнення від сплати податку на доходи фізичних осіб для жінок з чотирма і більше дітьми буде запроваджено з 2020 року. Звільнення поширюється лише на отриманий дохід, а не на дивіденди.

Платежі бабусям і дідусям за проведення догляду за дітьми застосовуватимуться лише в тому випадку, якщо вони ще не є пенсіонерами і якщо вони беруть офіційну відпустку по догляду за дитиною.

Також багатодітним сім’ям компенсують з державного бюджету 2,5 млн форинтів (7800 євро) для купівлі великих автомобілів (мікравтобусів або мінівенів). Але ця сума має складати максимум половину вартості такого автомобіля.

Натомість ця підтримка від держави практично не торкнеться найбідніших сімей, пише угорське видання Polityka:

«В Угорщині відразу ж зазвучали голоси, які критикують сімейний пакет цього правого уряду. Підкреслюється, що запропоновані заходи ніяк не позначаться на становищі найбідніших верств населення: полегшення податкового тягаря нічим їм не допоможе, оскільки вони і без того практично не платять податки. Крім того, вони не можуть собі дозволити купити ні квартиру, ні машину, ні виплатити кредит, навіть якщо держава їм цей кредит просубсидує. Особливо це стосується циган, яких в країні налічується 750 тисяч. Також політики обійшли увагою той факт, що однією з причин скорочення чисельності населення країни є еміграція — близько 600 тисяч угорців вже поїхали в країни Західної Європи.»


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...