Опубліковано: 12.02.2019. Переглядів: 92


Москаль закликає поліцію діяти жорстко щодо злочинців, котрі маскуються під активістів

Без названияГолова ОДА звертається до керівництва Головного управління Нацполіції в Закарпатській області із закликом діяти максимально жорстко зі злочинцями, котрі, прикриваючись членством у громадських організаціях, займаються відвертим криміналом – рекетом і розбійними нападами.

– На початку лютого зловмисники напали на голову села Чорний Потік (Іршавщина) й жорстоко побили його, – заявляє Геннадій Москаль. – А 8.02 в с. Білки того ж району, погрожуючи зброєю, зупинили два автомобілі з деревиною, побили водіїв, відібрали в них гроші й примусили відвезти вантаж на ферму колишнього колгоспу. Винуватці встановлені й затримані – це четверо мешканців Іршавщини, в тому числі лідер районної ГО «Доста». Деякі з них раніше судимі, ще двоє є фігурантами інших кримінальних злочинів. Як голова облдержадміністрації закликаю поліцію діяти в межах чинного законодавства, але максимально жорстко. Членство в громадських чи будь-яких інших організаціях не може бути виправданням для скоєння правопорушень чи індульгенцією від криміналу. У липні 2015-го року область уже мала кривавий прецедент, коли безкарність озброєних злочинців, котрі прикривалися патріотичними гаслами, закінчилася стріляниною, людськими жертвами й судовим вироком за тероризм, незаконне поводження зі зброєю, умисне знищення чужого майна тощо. Ще раз такого ми не допустимо!

Нагадаємо, поліція оперативно затримала чотирьох причетних до злочину чоловіків, 10 лютого Іршавський міськрайонний суд обрав усім їм міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, до 11 квітня включно, без можливості внесення застави.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...