Опубліковано: 05.02.2019. Переглядів: 118


Пес Шарік об’їв обличчя мертвій господарці (ФОТО)

884036_w_300У мікрорайоні Яр, що в Полтаві, дві кішки та пес чотири дні пробули закриті в будинку разом із мертвою господинею. За цей час вони об’їли їй обличчя. Про це журналістам Gazeta.ua розповіла місцева мешканка Лариса Дорошенко.

«Сусіди кинулися, що світло не горить і не йде дим. У дворі не було слідів. Слідча група відкрили двері, посвітили ліхтарями. Тварини об’їли жінці обличчя», — розповіла жінка.

Місцеві мешканці кажуть, що померла місцева 58-річна Тетяна Сопенюк за життя зловживала алкоголем та страждала серцевою недостатністю. Ніде не працювала. Будинок — захарещений. Вдома била горіхи, здавала за гроші. За два місяці до смерті поховала матір, з якою разом жили.

«Котів впіймати важко — приходять у дім в нічний час. Собака у будинку, проте налякана. Ховається. Пес маленький, десь півроку. Попередні господарі називали його Шаріком. Невеличкий, гарненький та з хвилястою гривкою, проте люди не хочуть брати після того, що сталося із господаркою, — пояснила Лариса Дорошенко.

Собаку годують сусіди. Приносять їжу у мисці. Наразі шукають нового господаря, бо тварина сидить у закритому будинку. Зверталися і до комунального автотранспортного підприємства

Полтави, де є тимчасовий пункт перетримки, щоб щось зробили. Як варіант розглядали евтаназію. Відмовили.

«Евтаназію проводить ветеринарний лікар у випадку, якщо тварина скажена, має травми несумісні із життям, або несе суспільну небезпеку. КТП не присипляє тварин. Це проти закону. Ми можемо лише стерилізувати і відпустити там, де взяли. Я їх записала на 16 лютого. Якщо тварина буде проявляти агресію — заберемо. Проте вона спокійна», — зазначила Юлія Явір, відповідає за перетримку тварин на полтавському КАТП.

Зоопсихологи пояснили, що у дворових собак генетика відрізняється від породистих. Тобто, для безпородних схожа поведінка у таких ситуаціях вважається нормою.

«Падаль та трупний запах є збудником для собаки — це закладено генетично. У безпритульних дворняг генетика сильна. Закладено те, що їжу собі потрібно добувати самому. Собака об’їла обличчя через банальний голод. Навряд скажена і буде кидатися на людей. Далі буде служити, як і всі інші в охороні двору чи будинку, — пояснив поведінку Шарика кінолог Ярослав.

Шарик шукає господарів 0509884537 — Лариса Дорошенко.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...