Опубліковано: 04.02.2019. Переглядів: 16797


У Хусті підвищили тарифи на воду майже до 30 гривень за куб (ВІДЕО)

cena_na_vodu_v_uzhgorode_snova_vyrastet_preview_mediumУ Хусті з 1 лютого впровадили нові тарифи на воду. Таке рішення прийнято місцевою владою всередині січня, основними причинами змін стало підняття мінімалки та вартості електроенергії з першого дня року.

Пані Христина – пенсіонерка, вчитель за фахом і живе у багатоповерхівці. Каже, що їй пощастило: усі квитанції сплачує онук і вона насправді не знає точної вартості комунальних послуг. Однак жінка каже, що навіть при наявності лічильника комуналка сьогодні обходиться недешево.

Її сусідка поверхом нижче пані Ольга ще не пенсійного віку. Як справжня господиня порається на кухні і при цьому користується усіма так званими благами цивілізації. Потім, звичайно, приходять рахунки, які змушена сплатити, не дивлячись на кілька значні цифри.

Новину про підняття у Хусті ціни на воду та каналізацію з 1 лютого жінки сприйняли не дуже схвально. Хоча обидві стараються економити.

Власне, підвищені тарифи на комуналку для наших громадян – не новина. Рекорди б’є ціна за газ, яку востаннє підвищували восени минулого року. З першого ж січня нового року здорожчала і електроенергія. А для хустян відтепер – ще й вода.

Люди незадоволені тим, що відбувається. У Хустській міській раді пояснили: рішення коригувати тарифи на послуги водопостачання і водовідведення виконком ухвалив не просто так, а у зв’язку з підвищенням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів та збільшення розміру мінімальної заробітної плати. Заступник міського голови Роман Щербан додав, що підняття ціни спровокувало й ряд інших причин.

Так, з 1 лютого ціна для населення за воду та каналізацію з близько 22-х гривень зросла до майже 30-ти. І вже у березні у платіжках з’являться нові вищі тарифи оплати за послуги місцевого водоканалу.

У Хустському виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства також прокоментували майбутні зміни у квитанціях і те, з чим це пов’язано. Економіст водоканалу Валерія Ганинець назвала ті ж причини, що і в міській раді. При цьому ж зазначила, що це вимушений крок.

До цього востаннє мінялися тарифи на воду весною минулого року.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...