Опубліковано: 03.02.2019. Переглядів: 18426


Як фермерка з Виноградова вирощує екзотичні фрукти у себе в теплицях

5615611Захопленя жінки почалось з вирощування знайомих нам лимону, банану, апельсину, але згодом у теплиці жінка почала садити фейхоа, пепінок, папая, гуава, джекфрут, азіміна, гранат, лаврове дерево, гвоздичне дерево та багато іншого.

Тропічні фрукти та овочі на закарпатському городі – зовсім не диво, а реальність. Більше дванадцяти років фермерка з м. Виноградів вирощує у себе в теплицях не тільки добре знайомі нам лимони, банани та апельсини, а ще й такі дари природи, як кумкват, анону, актинідію, азіміну та багато іншого.

Лимони, мандарини, апельсини, кумкват, бабани, ананаси, ківі, мурая маракуя, фейхоа, пепІнок, папая, гуава, джекфрут,анона, салак, дуріан, оливка, актинідія, авокадо, ешта, азіміна, гранат, лаврове дерево, гвоздичне дерево, мигдальний горіх… і це ще не весь перелік екзотичних фруктів та овочів, вирощених зусиллями пані Віолети Обривко, яка живе і працює у місті Виноградів.

Захопившись процесом вирощування, жінка вирішила розширювати асортимент екзотів. Збудувала ще одну теплицю, в кожній з них відповідний клімат. Цитрусовим, до прикладу, тропічний. Бананам й ананасам – субтропічний. Жінка розповідає, екзоти вирощує не для продажу, а для душі. Тим більше й сама змушена купувати овочі та фрукти. Адже дерева дають плоди тільки один раз на рік.

Всю фізичну роботу, як справжня жінка, п. Віолета доручає чоловікові Олегу. А він у свою чергу допомогою це не вважає, каже, з задоволенням підтримує дружину у її захопленні, та ще й жартома додає, час від часу змушений заробляти на екзотичне хобі.

На досягнутому фермерка не зупиняється. Каже, в екзотичному асортименті вже з’явився новий гість – кокосове дерево, однак плодами воно ще не радує.

П. Віолета додає, навіть по при колосальні старання, часто екзотичні дерева не приживаються, а ті хто й прийняв закарпатську теплицю за домівку – дуже вибагливі. Тож без сталевого терпіння та щирої любові до декоративних рослин наврядче вона б сьогодні могла похвалитися досягнутим.

Більше дивіться в сюжеті М-Студіо


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Як фермерка з Виноградова вирощує екзотичні фрукти у себе в теплицях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...