Опубліковано: 03.01.2019. Переглядів: 276


У сусідній із Закарпаттям області 43-річний чоловік помер після укусу комара

878108_w_300Сьогодні у лікарні помер 43-річний львівський бізнесмен. Перед новим роком у нього діагностували тропічну малярію.

«Чоловік 23 грудня повернувся до Львова з Конго, а 27 грудня звернувся до інфекційної лікарні по допомогу. У нього підвищилася температура, виникли лихоманка, озноб, головний біль, біль у м’язах, слабкість. Медики діагностували найважчий вид малярії — тропічну. Невдовзі пацієнт впав у кому, перебував на штучній вентиляції легень. У нього різко погіршилися всі показники і у четвер, 3 січня, о 8:40 він помер», — говорить паразитолог львівського обласного лабораторного центру Елла Матіяш, повідомляє zaxid.net.

Малярія — це інфекційне захворювання, що характеризується гострим, а інколи затяжним перебігом, періодичними підвищеннями температури тіла, збільшенням печінки, селезінки. Є чотири види цієї хвороби, найбільш важкою є тропічна малярія, що у 40% закінчується смертю. Захворювання передається від хворої до здорової людини через укуси малярійних комарів.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...