Опубліковано: 09.12.2018. Переглядів: 297


Зниклого безвісти 20-річного студента знайшли в річці (ФОТО)

870880_w_300Студента 2 курсу Луцького технічного університету 20-річного Олександра Барановича поховали в селі Забужжя Любомлського району.

Він зник 28 жовтня в районі вулиці Ковельської в Луцьку. Вийшов з машини таксі, в якій разом зі своєю дівчиною і другом повертався до гуртожитку. Мертвим його знайшли за місяць у річці Стир, пише видання Volynnews.

Напередодні зникнення Олександр із друзями був на студентському пікніку. Під час застілля побачив, як його дівчина спілкується зі своїм колишнім хлопцем. Через ревнощі між ними виникла сварка.

Як повідомили у поліції, на тілі Олександра Барановича не було виявлено слідів насильницької смерті. Тому припустили, що хлопець вкоротив собі віку. Останнім часом він перебував у пригніченому стані через смерть матері.

В університеті про Барановича відгукуються добре. Розповіли, що він був спокійним і розважливим. Проте зазначили, що смерть матері студент переживав дуже важко і припустили, що тривала депресія та сварка з коханою дівчиною тільки погіршили його стан.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...