Опубліковано: 05.12.2018. Переглядів: 163


Який буде курс долара на кінець року

873123_w_300До кінця грудня долар може подешевшати до 28 грн. Цьому сприятимуть кредити МВФ і ЄС. Також стримування коливань за допомогою валютних інтервенцій Нацбанку.

«Водночас при дії негативних факторів вартість долара може піднятися до 29 гривень. Головний ризик — загострення військової агресії. Тоді курс може подолати і цю позначку», — каже аналітик Forex Club Андрій Шевчишин, пише Обозреватель.

За його словами, воєнний стан у поточному форматі не вплине на гривню в довгостроковій перспективі. Якщо розпочнеться активна фаза бойових дій, гривня ослабне.

«Є побоювання, що можуть скоротитися грошові перекази українців із Росії. Погіршитися логістика та блокування поставок у Росію через треті країни», – наголошує аналітик.

Водночас панічні настрої населення після введення воєнного стану йдуть на спад. Це зменшує спекулятивний тиск на гривню.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...