Опубліковано: 05.12.2018. Переглядів: 259


Кількість захворілих на смертельну інфекцію в Україні продовжує невпинно зростати

873063_w_300За останній тиждень в Україні на кір захворіло 2384 людини. Серед них 1603 дитини й 741 дорослий. Це майже на 11% більше, ніж попереднього тижня.

«Щеплення – єдиний надійний спосіб захисту від кору, навіть якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності. У кожній області України достатньо якісних й ефективних вакцин для планової та посиленої імунізації», — зазначено на офіційному сайті Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Діти віком від 5 до 9 років, які вчасно не отримали другу дозу вакцини, є найбільш вразливими перед кором. Їхній імунітет до інфекції не сформувався. Таких дітей в Україні нині більше 60%.

«Міністерство охорони здоров’я закликає батьків обов’язково вакцинувати дітей, дотримуючись термінів Календаря щеплень, і якомога скоріше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику — військові, учасники ООС, студенти, освітяни й медики», — наголошують у Центрі громадського здоров’я МОЗ України.

Вакцини в українські лікарні доставлено Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Вони є якісними, безпечними й ефективними.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...