Опубліковано: 08.11.2018. Переглядів: 72


Першокласниця впала в кому у шкільній їдальні (ФОТО)

868372_w_300У київській школі №69 першокласниця Аїша Суліман впала в кому після НП у їдальні.

Учні та батьки дівчинки переконані, що її вдарило струмом від несправного металевого столу з підігрівом, до якого вона випадково доторкнулася, — пишуть «Факти».

За словами дітей-очевидців, дівчинка хотіла взяти булочку, але несподівано пронизливо закричала і майже 10 секунд не могла відірвати руку від столу. Після цього Аїша пережила клінічну смерть і впала в кому. Мама потерпілої, Марина, згадує, що того дня їй подзвонила вчителька і сказала, що дитині погано і її потрібно забрати додому.

«Забігаю туди, а Аїша лежить на столі, не дихає. Її відкриті очі були залиті кров’ю. Вона перебувала в такому стані 23 хвилини. Лікарі навіть зафіксували клінічну смерть», ‒ переказала Марина.

За словами жінки, в школі до неї підбігла старшокласниця, яка намагалася розповісти правду про те, що трапилося. Однак чиновники з райуправління, які також приїхали на місце події, завадили їй це зробити.

«Вона кричала на всю їдальню! Ми з нею стояли в одній черзі. Я бачив, як ця дівчинка схопилася за металевий роздатковий стіл ‒ у ту ж секундуздригнулася і закричала. Всі злякалися і відбігли вбік. А вона продовжувала кричати і… не могла відірвати руку від столу. Секунд через десять вона втратила свідомість. Один хлопчик в черзі сказав, що його теж вдарило струмом», ‒ повідомив очевидець, старшокласник Стефан.

«Перші три дні Аїша була в глибокій комі. На 16-й день доньку перевели в неврологію, і лікар назвав її стан вегетативним. Іншими словами, у неї збереглися деякі рефлекси, але пошкодження мозку дуже серйозні.Зараз дочка удома, її стан не покращився. Зрідка вона говорить щось схоже на «мама» або по її щоках течуть сльози. У ці моменти мені здається, що вона зі мною. Але потім вона знову перестає реагувати», ‒ поділилася мама постраждалої.

Незважаючи на свідчення очевидців і дві чорні точки на долоньці дівчинки, які медики назвали електроміткою, адміністрація навчального закладу заперечує удар струмом. Вони переконують, що у Аїші були проблеми з серцем, хоча регулярні медогляди не виявили у постраждалої жодних патологій.

Примітно також і те, що і директор, і медсестра, яка реанімувала першокласницю до прибуття швидкої, звільнилися відразу після НП. За фактом події в поліції відкрили кримінальне провадження, але офіційної судмедекспертизи ще не призначили.

«Аїша вже вдома, і лікарі не знають, скільки часу вона пробуде у вегетативному стані. На відновлення можуть піти місяці, а можливо, й роки. Я розумію, що розслідування ніяк не вплине на стан Аїші, але буду наполягати на ньому. Я привела в школу здорову дитину, а забрала її в стані коми після клінічної смерті. Старі столи з підігрівом є в багатьох їдальнях, і не факт, що всюди дотримуються правила безпеки», ‒ поділилася Марина Суліман.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...