Опубліковано: 12.10.2018. Переглядів: 198


Через Балогу Гриценка залишив черговий союзник, — ЗМІ

49_tnЛідер “Народного конролю” Дмитро Добродомов заявив, що Анатолій Гриценко порушив принципи об’єднання, тому їхній союз вже не є актуальним.

“Наша об’єднавча платформа мала свої принципи. Тому після появи в штабі Гриценка одіозного Балоги наш союз вже не актуальний”, – заявив Добродомов в ексклюзивному коментарі “Фактору”.

За словами політика, 27-го жовтня відбудеться з’їзд “Народного контролю”, на якому вони визначать, кого підтримувати на виборах.

Він додав, що на зміну передвиборчих розкладів вплинуло і висунення кандидатури очільника Львова Андрія Садового та його об’єднання з партією “Демократичний альянс”.

Нагадаємо, 21 травня на зустрічі з львів’янами Добродомов з Гриценком оголосили про об’єднання зусиль та спільний похід на вибори. Вони заявляли про наміри показати єдиного кандидата в президенти та його команду з претендентами на п’ять ключових посад.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...