Опубліковано: 26.09.2018. Переглядів: 486


Синоптики прогнозують найхолоднішу зиму століття

zakat-zima-peyzazh-5551Європу та Україну взимку накриють антициклони, які будуть змінюватися буранами й арктичними морозами. Така погода прийде вже наприкінці листопада.

Це станеться через настання періоду зниження сонячної активності й зміни напрямку потоків повітряних мас, передають «Новини України«.

Першими про важку зиму повідомили британські кліматологи, які виявили підвищення температури в Атлантиці на долі градуса і розрахували відхилення океанських течій, напрями повітряних потоків.

Зміни підтверджують урагани, які один за одним вирують на південному узбережжі США, Антильських островах і так далі. Але це поки що літньо-осінні аномалії, але й зимові на підході. Крім зміни клімату, очікується й зниження сонячної активності, що загрожує Європі морозами в 25-30 градусів, часом до мінус 35-40.

В Україні люті морози дійдуть до лінії Одеса–Дніпро–Харків.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...