Опубліковано: 13.09.2018. Переглядів: 19


Мати чотирьох дітей народила хлопчика і через півгодини задушила

nemovla592c0c793dc5bІспитовим терміном відбулася за навмисне вбивство новонародженої дитини мешканка Кагарлицького району на Київщині, пише Експрес-онлайн із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.  

Мати чотирьох дітей зрозуміла, що в черговий раз завагітніла, лише після того, як відчула поштовхи плода. Побоюючись конфлікту з чоловіком, приховала від нього та родичів свій стан.

Збільшення розмірів живота пояснювала споживанням надмірної кількості їжі.

У лютому цього року, коли перебувала на останньому тижні вагітності і відчула болі внизу живота, звечора вжила дві ампули медичного препарату, який застосовується в гінекології для пришвидшення пологів. Потуги почалися о другій ночі. Тихцем вийшла з хати і під відкритим навісом народила доношеного та цілком здорового хлопчика вагою 3,3 кілограма і ростом 60 сантиметрів.

Замість того, щоби закутати немовля, тримала майже півгодини на холоді, а потім руками схопила за шию і задушила. Бездиханне тільце поклала в целофановий пакет, обмотала липкою стрічкою і заховала у старій шафі, що стояла на подвір’ї.

Після пологів у жінки почалася сильна кровотеча. Довелося викликати «швидку». Медикам спочатку не зізналася, що з нею коїться. Лише після огляду гінеколога стало зрозумілим, що жінка нещодавно народила. Про цей факт лікарі сповістили поліцію, проти горе-матері відкрили кримінальне провадження. Їй загрожувало до п’яти років позбавлення волі. При визначенні покарання суд врахував щире каяття обвинуваченої і той факт, що на її утриманні перебуває четверо малолітніх дітей, і вироком позбавив жінку волі на три роки з дворічним іспитовим терміном.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...