Опубліковано: 13.09.2018. Переглядів: 48


Лікаря Закарпатського кардіодиспансеру затримали на хабарі 60000 гривень (+ФОТО)

LikarКерівника хірургічного відділення Закарпатського обласного кардіодиспансеру затримали на хабарі у розмірі 60 тисяч гривень.

Правоохоронці встановили, що неправомірну вигоду лікар Закарпатського обласного кардіодиспансеру Ярослав Раточка та його юрист-посередник вимагали та отримали за проведення операції з встановлення кардіологічного стенту.

Про це пише «Карпатський об’єктив».

Завдяки злагодженим діям закарпатських правоохоронців врятовано тисячі життів закарпатців, адже у корупційній схемі замішані лікарі-кардіологи.

Систематичному вимаганню ними хабарів від пацієнтів, що потребують життєвоважливого лікування цього разу поклали край працівники Управління захисту економіки в Закарпатській області.

Вони спільно з прокуратурою Закарпатської області задокументували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди в сумі 60000 гривень, групою осіб на чолі з керівником хірургічного відділення Закарпатського обласного кардіодиспансеру Раточкою Ярославом.

Не дивлячись на клятву Гіппократа, вони вимагали хабара від важкохворого пацієнта за проведення операції із встановленням стентів, які за словами Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун є безкоштовними, в кожному диспансері України.

Щороку в Україні стається близько 40 тисяч інфарктів. Майже половина з них потребує невідкладного стентування впродовж перших годин, інакше людина може померти.

Цього літа у МОЗ заявили: віднині за стентування при гострому коронарному інфаркті у 100% випадків платитиме держава, а необхідне для цього обладнання закуплять на зекономлені бюджетні кошти.

Ярослав Раточка брав хабар разом із юристом-посередником Михайлом Кузьо, який виступає касиром «чорної каси» доблесного лікаря. При отриманні хабаря вони були затримані правоохоронцями. Невідкладні обшуки у хабарників проводять правоохоронці.

Санкція частини 3 статті 368 КК України, передбачає позбавлення волі на строк понад 5 років.

3682-768x576

3685-768x432

3686-768x1024


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


5 thoughts on “Лікаря Закарпатського кардіодиспансеру затримали на хабарі 60000 гривень (+ФОТО)

 1. ОЛЯ

  Ну не знаю чи це була взятка? Коли виділяють приблизно 10 стентів на 50 чоловік, і кажуть треба ставати в чергу то я думаю, що кожен купить його щоб пришвидшити невідкладне стентування впродовж перших годин. А п. Ярослав тільки допомагав у придбанні цих стентів. Ну звичайно що він мав якийсь відсоток з продажів, а хто в наш час робить щось без користі? Дякуючи п. Ярославу наше стентування пройшло успішно та не задарма, ми самі придбали стенд.

  Reply
 2. Віта

  Дуже шкода ,що так сталося!Це лікар від Бога!Лічно мені він врятував життя! Він зробив мені операцію за яку ніхто не хотів братися! І завдяки йому я жива!Так я купляла стент за свої кошти, але він мені чесно сказав ,що вони мені можуть поставити безкоштовний стент,але він не є качественний ! Але той стент ,що я купила, він собі не взяв, лиш поставив мені у серце!Після операції пройшло 4 роки і я почуваюся прекрасно! Дуже шкода що його підставили!

  Reply
 3. Карпат

  Не тих хабарникiв… виловлюють шановнi кулеги i кулежанки..
  а оперувати на серцях опера будуть? чи суддi «дуже бiднi i святi»

  Reply
 4. Степан

  Мудро вчора написав мені колега, колишній зав відділенням, який виїхав у Чехію: я ніколи не повернуся в країну, в якій я все життя був і помру дохтіром. Тут тебе поважають як лікаря і тут хочеться бути їм корисним….
  Переїхав сам і забрав сім’ю.
  Майже готовий це зробити і я і більшість моїх колег.
  Цей народ не вартує того, аби йому служити…

  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...