Опубліковано: 26.08.2018. Переглядів: 2438


В обласній лікарні допомогти не змогли: 90-річна закарпатська цілителька за 10 хвилин поставила чоловіка на ноги

1496429233_6867-Мешканка закарпатської Свалявщини може те, що не кожному лікарю під силу. В одному з інтерв′ю жінка запевнила, що бачить людей наче наскрізь і за кілька сеансів може вилікувати будь-яку недугу кісток. Про свої незвичайні здібності Марія Іванівна дізналася, коли їй ледь минуло 13.

Про дивовижну історію зцілення свого товариша розповів у соціальній мережі Фейсбук закарпатець Василь Іваночко.

«Минулої суботи в обласну лікарню Ужгорода привезли мого доброго знайомого Василя. Ми давно дружимо сім’ями. З ним сталася біда. На роботі схилився за чимось важким, а розігнутися уже не міг. В шпиталі встановили попередній діагноз – міжхребцева грижа.

Суботу і неділю неборака рятували від больового шоку уколами та крапельницями, а в понеділок почали шукати де конкретно та грижа знаходиться. Просвічували чоловіка рентгенівськими променями, сканували в магнітно-резонансному томографі, аналізували формулу крові,знизували плечима і кивали головами, але слідів грижі знайти не могли… Вирішили перенести пошуки на вівторок. Натякали на те, що можливо і випишуть…

По обіді в понеділок моя дружина напакувала бульйону, відбивних, салатів і я подався відвідати хворого. Спека ще не спала і маршрутки не були перевантажені. Навпроти мене сиділа огрядна блондинка з глибоким декольте, з якого майже вивалювалися спокусливі принади. Автобус нещадно трясло на вибоїнах. А в такт підскакуванню автобуса танцювали і принади блондинки. В чомусь, все-таки наші дороги мають перевагу над закордонними!!!

Василь не зміг піднятися з ліжка. Навіть сісти, щоб поїсти бульйону, не міг. Тільки при лежанні біль не так пронизувала тіло.

Посиділи, поговорили. Згадали, що в Свалявському районі є гірське село Родникова Гута. 68 кілометрів від Ужгорода. А в тому селі живе старенька цілителька Марія Іванівна Штулер. Марія, супруга Василя, вирішила не залишати чоловіка з муками на цілу ніч, а може і на цілий завтрашній день! Під вечір на ношах винесли Василя до таксі, а вже через годину майже дев’яносторічна жінка обмацувала тіло хворого своїми чутливими руками.

— Синку, раніше треба було прийти. У тебе кістка в клубі вискочила. Я б давно вправила і ти не страдав би… — промовляла цілителька, ніжно погладжуючи місце вивиху.

Потім жінки туго обмотали хворого простирадлом. А через хвилин десять біль пройшла.

Вернувся Василь своїми ногами. Вcі п’ятеро його сусідів по палаті повставали з ліжок, висунувши язики від подиву. І ніби один подих пройшов по палаті:

— Ну слава Богу!

У вівторок зранку при обході лікарі здивовано запитали:

— То,що у вас було випадання суглобу?

І тепер лікують пацієнта за діагнозом, який визначила своїми всевидячими руками напівсліпа Марія Штулер з Родникової Гути», — написав В.Іваночко.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “В обласній лікарні допомогти не змогли: 90-річна закарпатська цілителька за 10 хвилин поставила чоловіка на ноги

  1. таня

    доброго ранку що мене чекает на майбутнє и про дочку що скажете.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...